Ulus Dövmeci

Ulus Dövmeci

Ulus dövmeci Türkiye’de bulunan en önemli vücut sanat merkezleri arasında. Stüdyoda 101 farklı renkte bitkisel boya ve yüzlerce dövme tarzına göre başlıklar bulunmakta. Ulus bölgesinde yaşayan dövme tutkunu insanların çoğunluğu bu bölgede iyi bir dövmeci bulmakta zorlanıyor. Fakat pek çok insan yaptırdıktan sonra dövmelerinden pişman olmaya yahut zaman içerisinde sıkılmaya başlıyor. Bu sebeple dövme yaptırmadan önce gerçekten iyi bir dövmeci araştırmak ve doğru karar vermek gerekiyor.

ulus-tattoo-studio

İnsanların dövmelerini beğenmemelerinin birkaç temel sebebi vardır. Bu sebeplerden birincisi dövmenin model seçiminin ve yapıldığı bölgenin yanlış olmasıdır. Bu sebeple dövme yaptırırken bir süre model araştırmakta yarar bulunmaktadır. Ayrıca dövme konusunda isteklerinizi dövmecinize detaylı bir şekilde ifade etmeniz durumunda dövme sanatçınız size bu konuda yardımcı olacaktır. Dövmelerden pişman olunmasına sebep olan bir diğer husus ise dövmeyi yapan dövmecinin yeterince profesyonel olmamasıdır. Dövme sanatında profesyonellik, kusursuz bir dövme sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca dövme yapımı sırasında sağlığa uygunluk kurallarına uymayan ve düzenli olarak dezenfekte edilmeyen stüdyolarda bir takım hastalıklara maruz kalmanız mümkündür. Özellikle kan yolu ile bulaşan hastalıkların dövme yapımı esnasında insandan insana bulaşması son derece muhtemeldir. Bu sebeple dövme yapımında fiyattan daha çok malzemelerin tek kullanımlık olmasına, dövmecinizin titizlik ve profesyonelliğe önem verip vermediğine dikkat edilmelidir.

ulus-dovmeci-salonu-istanbul

Ulus dövmeci Tattoo Art. Timuçin profesyonel ekibi ile dövme hizmeti sunmaktadır. Ulus’un en iyi dövmecisi olarak gösterilen Tattoo Art. Timuçin’de özgün tasarım dövmelerde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Ulus dövme salonları İstanbul’un en iyi dövme salonları listesinde ilk sırada yer almaktadır. Bu durumun temel sebebi İstanbul Ulus dövmecilerinin müşteri memnuniyetini önemsemesi ve dövme sanatçılarının aynı zamanda eğitimli olmasıdır.

Ulus Dövme Yapan Yerler

Ulus Dövme Yapan Yerler

Ulus son yıllarda çeşitli dövme salonlarına ev sahipliği yapmaya başlayan İstanbul’un nadide noktalarından birisi. Ulus dövme yapan yerleri bu yazımızda sizler için derledik. İşte Ulus en yakın dövmecileri:

Ulus Dövme Fiyatları

Ulus Dövme Fiyatları

Dövme salonları arasında dövme fiyatları konusunda çok büyük farklılıklar olduğuna şahit olmuşsunuzdur. Bu farklılıkların temel sebebi semtlerin pahalılık seviyeleridir. Ulus dövme fiyatları son derece uygun fiyat aralıklarında dır. Ulus dövmecisi Tattoo Art. Timuçin dövme fiyatları konusunda sizlere son derece uygun seçenekler sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile faaliyetlerini sürdüren Timuçin Değirmenci web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirsiniz.

ULUS DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

ulus-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci