Tarabya Dövmeci

Tarabya Dövmeci

Tarabya dövmeci Tattoo Art. Timuçin profesyonel kadrosu ve 16 yıllık tecrübesi ile hizmet vermekte. Dövme pek çok insanın hayalini kurduğu ve yaptırmayı tercih ettiği vücut aksesuarlarından birisidir.  Fakat kalıcı olmasından ve yapım işlemi sırasında bir nebze acı duyulmasından dolayı dövme yaptırmayı düşünen insanların bir nebzede olsa dövme yaptırmaktan çekindiklerini söylemek yanlış olmayacaktır. Tarabya dövme salonları dövme konusunda oldukça profesyonel olduğunu söyleyebiliriz.

tarabya-tattoo-studio

Bu sebeple dövme yaptırmayı istiyor ve kafanızda bir takım soru işaretleri varsa Tarabya dövmeci Tattoo Art. Timuçin’e başvurmanızı tavsiye etmekteyiz. Dövme yaptırırken en önemli hususlardan birisi elbette dövmeciniz in gerçekten işini profesyonellikle gerçekleştiren bir dövme sanatçısı olmasıdır. Profesyonel bir dövme sanatçısı ile çalışmayı tercih etmeniz durumunda işlemler sırasında meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne kolaylıkla geçebileceğiniz gibi, yaptırdığınız dövmeden de oldukça memnuniyet duyabilirsiniz.

İstanbul dövmeci olarak çalışmakta olan dövme sanatçılarının pek çoğu işlerini büyük bir titizlik ve ustalıkla gerçekleştirmekte olup, bulaşıcı hastalıklarının önüne geçebilmek adına da hijyen kurallarına son derece dikkat etmektedirler. Tarabya en iyi dövmeci olarak adını duyurmuş olan Tattoo Art. Timuçin ile hayallerinizi süsleyen dövmeye birkaç saat içerisinde sahip olmanız mümkün.

Tarabya Dövme Yapan Yerler

Tarabya Dövme Yapan Yerler

İstanbul’un pek çok noktasında olduğu gibi, Tarabya dövme yapan yerlerin sayısında da hızlı bir artış mevcuttur. Tarabya en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz:

Tarabya Dövme Fiyatları

Tarabya Dövme Fiyatları

Tarabya Dövme fiyatları semtten semte göre farklılıklar gösterebilir. Fiyat farklılıklarına rağmen alınan hizmet kalitelerinde çok büyük farklılıklar olduğu söylenemez. Bu sebeple pahalı dövmecilerin tamamının çok başarılı hizmet verdiğini söylemek son derece yanlış olacaktır. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde kıstas olarak alınan bir takım şeyler bulunmaktadır. Bunların başında hizmet alacağınız semttin pahalılık düzeyi gelmektedir.

Tarabya Dövme Salonu

Tarabya dövme fiyatları çok uygun aralıklarda olduğunu söylemek mümkün olmasa da, Tarabya dövmecilerin den Tattoo Art. Timuçin de uygun fiyatlar ile dövme yaptırmak mümkündür. Tattoo Art. Timuçin’i sosyal medya hesaplarından takip ederek dövme modellerini inceleyebilir, web sayfası üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerinden dövme sanatçılarına ulaşarak aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilir, randevu alabilirsiniz.

TARABYA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

tarabya-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci