Bahçelievler Dövmeci

Bahçelievler Dövmeci

Eğer bir gün yolunuz Bahçelievler’e düşerse ve dövmelerden hoşlanıyorsanız Bahçelievler dövmeci Tattoo Art. Timuçin‘i görmeden geçmeyin. Dövme sanatçılığı aynen halı dokumaya benzer. Onlar her ilmekte harikalar yaratırken Bahçelievler’in esrarengiz sanatçısı her çizgide mucizeler yaratıyor. Sanat çizgilere döküldüğünde arkada çalan müzikten başka hiçbir şey duymaz İstanbul Bahçelievler dövmecileri.  İşlerine o kadar iyi odaklanırlar ki bir sigara dumanı gibi kıvrak elleri teninize bir kelebekten daha hafif şekilde temas eder. Sanatlarını icra etmek için her fırsatı kolluyor bu sanatçılar.

Dövme sektörünü yakından takip edenler bu kelimelere alışkındır. Bahçelievler’de yaptıracağınız dövmeler eşsiz olacak. İşleri hat safhada emek gerektirse de onların tek istediği hayallerini yansıtacağı dövme alanları. Hayallerini hayallerinizle şekillendiren koca yürekli çok başarılı insanlar onlar. Herhangi bir Bahçelievler dövme sanatçısı kesinlikle çizimi yaparken gözlerini tuvalinden ayırmaz. O anlar onun için çok değerlidir.

Bahçelievler Dövme Yapan Yerler

Bahçelievler Dövme Yapan Yerler

İşini aşkla yapan bu insanları tanımak ve dövme yatırmak için gitmeniz gereken yerler oldukça fazla. Bu insanların uğrak mekânları sürekli değişmektedir. İlgili semtlere ulaştıktan sonra tek yapmanız gereken iletişime geçerek randevu almak. Onlar elbet sizi müsait bir zamanda en iyi şekilde ağırlayacaklar dır.

  • Basın
  • Çobançeşme
  • Cumhuriyet
  • Kocasinan
  • Yayla
  • Soğanlı

semtlerinden herhangi birine gitmeniz durumunda bu yetenekli dövme sanatçıları bulmanız mümkün olacaktır.

Bahçelievler Dövme Fiyatları

Bahçelievler Dövme Fiyatları

Bahçelievler de dövme hizmetinin ne denli kaliteli olduğu hiç şüphesiz doğru. Ancak bu dövmeler sahip olmanın fiyatı ne onu sorduğunuzun farkındayız. Şimdi gelin beraber Bahçelievler Dövme fiyatlarına bakalım. Bu konuda bilgi almak için ilgili semtlerde oturuyorsanız randevu formu veya telefon numarasından bilgi alın ve gidin, sanatçılardan birini bulun. Fiyatlar genellikle yaptırmak istediğiniz dövme kalitesine ve modeline bağlı olarak değişmektedir.

Bahcelievler-dovme-model

Vücudunuzun hassas olması durumunda kullanılan malzemeler de değişeceği için maliyet kısmen artacaktır. Eğer dövme yapıyorsa sessizce etrafınızda bulduğunuz koltuklardan birine oturun. Arkada çalan jazz’ın tadını çıkarın. Sanatçı elbet işini bitirdikten sonra sizinle ilgilenecektir. Ama işini bitirmeden o insanları rahatsız ederseniz dövme yaptıramazsınız. Size bizden tavsiye eğer imkânınız olursa o koltukta otururken Avrupa Yakası Dövmeci Timuçin’in ellerine çok iyi bakın. O ellerin binlerce insana ne kadar çok destan yazdığını da hiç unutmayın!

BAHÇELİEVLER DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

bahcelievler-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci