Dövme Kursu

Dövme Kursu

Dövme kursu Timuçin Değirmenci tarafından İstanbul’da sadece yılda belirli sayıda kişilere özel olarak verilmektedir. Eğitimi almak isteyen kişiler ile bire bir görüşüldükten sonra eğitim için çalışmalara başlanır. Dövme eğitimi tamamlandıktan sonra kalfalık belgesi ve ustalık belgesi için yönlendirilir.

Dövme Kursunu Kimden Almalıyım?

dovme-kursu-kimden-almaliyim

Dövme kursu almadan önce araştırılması gereken en önemli konudur. Eğer dövmeciliği öğrenmek istiyorsanız kendinizi geliştirmeniz açısından size yol gösterecek ve mesleğin puf noktalarını size öğretebilecek kapasiteye ve tecrübeye sahip olmalıdır. Tattoo Art. Timuçin‘den alacağınız dövme kursu sadece size özel olacağı gibi kendi tarzınızı keşfetmenize de olanak sağlayacaktır. Dövme Çalışmalarıyla neredeyse tüm Dövme tarzlarına hakim olan Timuçin, Bu konuda size dövme eğitiminden sonrada destek sağlayacak ve bulduğunuz kobaylara yaptığınız dövmeleri kendi gözetimi altında tutacaktır.

Kimler Dövme Kursu Alabilir?

Kimler Dövme Kursu Alabilir

Yediden yetmişe isteyen herkes, dövmeye merakı olan herkes dövme kursu alabilir. Bu konuda dövme eğitimi alacak kişinin bazı şartları yerine getirmesi gerek bunların en önemlisi dövme yapmasına engel olabilecek bir engelinin olmaması.

Kursiyerlerimizin Çalışmalarından Bazıları

Bu eğitimi alan bir çok kursiyerimiz bu işe korkarak başlıyor ve güven konusunda problem yaşıyor fakat ilerleyen zamanlarda kurs süreci disiplinli devam ettikçe kursiyerlerimizin kendine olan güveni de artmaya başlıyor. Aşağıda kursiyerlerimiz tarafından yapılan bazı çalışmaları görebilirsiniz.

Dövme Kursu Konuları Nelerdir?

 • Dövme Ekipmanları
 • Dövme Malzemeleri
 • Sterilizasyon
 • Temel Çizim
 • Dövme Model Tasarımı
 • Suni Deri Üstüne Uygulama
 • Kobay Üstünde Uygulama

Tattoo Art. Timuçin Değirmenci Anlatıyor

Dövme Kursu İstanbul

Mesleğime başlamadan önceki yıllarım dövmeye olan merakımla geçti. Dövme yaptırmak için yeterli parayı denkleştirmek 16 yaşlarında benim için çok zordu. Kimilerinin talihsizlik dediği bir insan çıkıp kötüde olsa bir dövme yaptı. Bununla beraber resim yeteneğime ve el becerime dayanarak çok daha iyi yapabileceğime inandım ve kendi çabalarımla bir dövme makinası sahibi oldum. Artık dövme kursu araştırma zamanı gelmişti.

timucin-dha-basin-nani-luis

En yakınlarımdan başladım dövmeye ve benim gibi yapmaya yeni başlayan biriyle tanıştım o bana bildiklerini ben ise ona fikirlerimi paylaştım ve bu günlere kadar yürüdük bazen koştuk geldik. Herkes benim kadar şanslı olmayabilir birileri karşılarına çıkmayabilir kurduğu hayaller gerçekleşmeyebilir, bu durumlarda kişilerin başvuracağı adresler güvenilir kişiler olmalıdır. Dövme Kursunda eğitim alacak kişilerin dövme yapmayı isteyenler kadar bu mesleği istemiş olması lazım, kurduğunuz hayalleri kuran insanlar sizi en iyi anlayan insanlardır.

Dövme Kursu Ustalık Belgesi

Deneme yanılma yoluyla öğrendiğim tüm bilgileri size anlayabileceğiniz en kısa zamana sığdıracağım kestirme yollardan nasıl dövme yapılır bunu öğreteceğim nasıl çizilir nasıl gölge atılır pratikten önce mantığını kavrayacaksınız ve mesleğin içinde olan biri olarak piyasadaki şarlatan gibi bu eğitimi paket paket hazırlamıyorum senede bir yada iki kişiyle çalışıp onun algılarına bağlı süre belirliyorum bu 1 senede sürebilir 2 ayda ama her ne olursa olsun desteği bırakmıyorum bastonla gezene kadar her sorunuza cevap verip iletişim halinde kalıyorum, ama tabi ki tek temennim ben dahil tüm dövme sanatçılarını geçip bir numara olmanız olacaktır.

DÖVME KURSU İÇİN İLETİŞİM

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

13 comments on “Dövme Kursu

 1. Gerçekten saygı gosterilcek bir sanatkâr çok iyi bir eğitmen bir üstat herşey için çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

 2. merhebalar
  benim adim setare ve irandan size message yaziorum , dogmeye merakli olan biri icin ve iranda cok izinly bi meslek degil , sizden rija ederim ki bana nasil size olasmami gosterseniz memnun olurum
  ve öğretimi de bilmek istiyorum

 3. Tanidigim en iyi dövme sanatçılari arasında ayni zamanda usta bir eğitmen piyasada dövme kursu veriyirom dyen bir çok kişiyi yetiştiren isim.

  1. Sertifika için eğitim sonunda sizi esnaf ve sanatkarlar odasına bağlı sınavlara yönlendiriyor ve kalfalık belgesi almanızı sağlıyoruz. Ustalık belgesi için en az 1 yıl bir dövme sanatçısın yanında çalışıyor görünmeniz gerekmekte bu konuda da destek oluyor ve ustalık belgesi almanızı sağlıyoruz.

 4. Merhaba, ben dövme kursu almak istiyorum fakat hiç bilgim yok nasıl bir yol izlemeliyim öncesinde resim kursuna gitmem gerekir mi? Teşekkür ederim.

  1. Merhaba, resim kursuna gidebilirsiniz bunun faydası olacaktır. Stüdyomuzda model tasarımı ve photoshop öğretilmekte fakat resim konusunda kendinizi ne kadar geliştirirseniz faydalı olacaktır.

 5. Ben ögrencinize model olmak istiyorum bana dövme yaparak ögrenebilir isteyen varsa iletisime gecelim Tesekkur ler

 6. Merhaba kursa katılım için bir dövme makinamız olması gerekli mi? Liseden sonra hiç resim yapmaya yeltenmemiş ancak istekli birisi bu alanda başarılı olabilir mi? Toplam Ders saati ne kadar? Dersler grup dersi şeklinde mi yoksa birebir mi oluyor? Grup dersi ise kaç kişilik gruplar oluyor? Ve kurs ücreti nedir? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba, çizim yapıyorum ve uzun zamandır dövmeye ilgim var kısa bir süre stajerlik de yaptım kurs ile ilgili bilgi almak istiyorum ekipmanları siz mi ayarlıyorsunuz, kurs fiyatı gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir