Bakırköy Dövmeci

Bakırköy Dövmeci

Bakırköy dövmeci Tattoo Art. Timuçin İstanbul dövme sanatları ustalarındandır. Bu konuda elbette iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir. Bunun sebeplerinden bahsedecek olursak, ömrünüzün sonuna kadar taşıyabileceğiniz bir dövmeyi, Bakırköy en iyi dövmeci tarafından yaptırmak isteyeceksinizdir.

bakirkoy-tattoo-salon

Dövme yaptırırken ilk olarak herkesin de kuralı olduğu gibi en kaliteli dövme nasıl yapılır? Maddi imkanlar doğrultusunda dövme çeşitleri neler olabilir? gibi soruları kendimize sorduğumuzda bunun cevabını sormaktan çekinmeyin tüm dövme çalışmalarımızı inceleyebilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz. Unutmayalım ki yaptıracağımız dövmeyi hayatımız boyunca taşıyacağız.

bakirkoy-dovme-model

Dövme işi sadece maddi gelir kaynağı değil bir sanat, yaşam tarzı. Bakırköy dövme sanatçıları Bakırköy’ün icra köşelerinde harikalar yaratıyorlar. Dövmeler konusunda oldukça bilgili ve tecrübeliler. Gerek dövme yapımı sırasında uyulması gereken temizlik kuralları gerekse de özgün çizimler bakımından Bakırköy sanatçıları tam bir usta. Dövmeciler sizi dinler ve ne istiyorsanız onu olduğu gibi çizer. Bakırköy dövmeci Tattoo Art. Timuçin ise sizinle yaptıracağınız dövme hakkında  tüm bilgilendirmeleri yapar. Dövmenin anlamından tutun konumunun seçimine kadar her konuda sizinle fikir alışverişinde bulunur. Kıssadan hisse iyi bir dövme istiyorsanız Bakırköy dövmeci Timuçin den başka hiç kimse size istediğinizi veremez.

Bakırköy Dövme Yapan Yerler

Bakırköy Dövme Yapan Yerler

Bu usta sanatçılara ulaşabilmek için Bakırköy’ün kurdu olmanız gerekli. Ara sokakları mesken edinen sanatçılar kendilerini gizlemeyi çok seviyorlar. Ancak Bakırköy’ün belli başlı semtlerinde bulabilirsiniz. Bu semtlerden bahsedecek olursak;

  • Cevizlik
  • Zuhuratbaba
  • Kartaltepe
  • Zeytinlik

Semtlerden birine gittiğinizde ara sokaklarda dolanmaya başlayın. Elbet bir Bakırköy dövmeci rastlayacaksınız.

Bakırköy Dövme Fiyatları

Bakırköy Dövme Fiyatları

Bakırköy’de dövme yaptıracaksanız ilk olarak kararınızı vermeniz gerekir. Eğer kararsız bir şekilde giderseniz sanatçıları kızdırabilirsiniz. En azından kafanızda bir fikir oluşturun. Elinizde herhangi bir çizim olmasına gerek yok sadece isteklerinizi sanatçıya iyi bir şekilde yansıtmanız gerekmekte. Bakırköy dövme fiyatlarında korkulacak meblağları göremezsiniz.  Bakırköy’de yaptıracağınız dövmelerin fiyatları genlikle çizimin zorluğuna ve uzunluğuna göre değişir. Bakırköy sanatçısı malzemeden paha biçmez eserlerine asıl önem verdikleri işçiliktir. Uygulanacak dövmenin işçiliği ne kadar ayrıntı gerektirirse sanatçı sizden o kadar talep eder.

BAKIRKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Bakırköy Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci