Dövme Fiyatları

Dövme Fiyatları

Dövme fiyatları belirleyen en önemli faktör dövme sanatçısının tecrübe, deneyim ve bilgi birikimidir. Bunu anlamak için en iyi örnek; bedeninizi teslim ettiğiniz doktorların deneyim, tecrübe ve mesleki birikiminin sağlığımız açısından en iyi olmasına dikkat etmemizdir. Hiç birimiz bedenimizi güvenmediğimiz merdiven altı bir doktora teslim etmeyiz çünkü hayatta en değer verdiğimiz şeylerden biriside bedenimiz ve sağlığımızdır.

Dövmede bu konuda çok önemlidir eğer güvenmediğimiz veya çalışmalarını görmediğimiz bir dövmeciye sadece fiyatından dolayı tercih edersek daha büyük bedeller ödemeyi göze almışızdır demektir.

Dövme Fiyatını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Dövme Fiyatını Belirleyen Unsurlar Nelerdir

Dövme fiyatları yaptırılacak modelin boyutuna ve kullanılacak renk yelpazesi, malzemelere göre de değişebilmektedir. Bunları sıralayacak olursak;

  • Kişiye Özel Dövme Tasarımı
  • Dövme Modelleri
  • Dövmenin Boyutu
  • Kullanılacak Renk Yelpazesi
  • Kişiye Özel Seans Uygulamaları

Bütçeme Göre Dövme Yaptırabilirmiyim?

Bütçeme Göre Dövme Yaptırabilirmiyim

Dövme yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisidir dövme modelinin bütçeye göre belirlenmesi, çoğu zaman bir modeli beğendiğimiz de bunun ne kadar süreceğini ve fiyatın ne kadar olabileceği konusunda bir fikrimiz olmaz ve bu konuda bütçemizin suistimal edilebileceğini düşünebiliriz.

Bunun için öncelikle dövme sanatçısına fiyat sormadan önce kendimize bir model seçmiş olmamız veya hangi dövmeyi yaptıracağımıza karar vermiş olmalıyız eğer bunlardan herhangi birini yapamadıysak bu konuda dövme sanatçısına ne istediğimizi en doğru şekilde ifade etmemiz gerekir. Dövme modeline karar vermeden veya dövme ile ilgili hiç bir fikir edinmeden dövme fiyat bilgisi sormak başlıca bir hatadır ve bu durum dövmeciler tarafından hoş karşılanmaz.

İyi Bir Dövmenin Fiyatı Ne Kadar Olmalıdır?

İyi bir dövmeye sahip olmak istiyorsak öncelikle bu konuda en iyi dövmeci bulmamız gerekmektedir. Dövme modelini araştırırken günlerimizi haftalarımızı hatta aylarımızı harcarız peki ama beğendiğimiz model vücudumuzda istediğimiz gibi görünecek mi? İşte bu soruyu kendimize sorduğumuzda sadece iyi bir tasarımın yeterli olmayacağını aynı zamanda seçtiğimiz tasarımı vücudumuza en iyi şekilde işleyecek dövme sanatçısını bulmamız gerekir. İyi dir dövmenin fiyatına bakmadan önce dövmecinin ne kadar iyi olduğunu bilmek daha önemli demek yanlış olmayacaktır.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

dövme fiyatları iletişim
Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız