Geçici Dövme Fiyatları

Geçici Dövme Fiyatları

Geçici dövme her ne kadar binlerce insanın tutkusu olsa da kimileri sıkılma endişesi ya da hayat koşulları nedeniyle yaptıramıyor ve bunun yerine tercihini geçici dövmelerden yana kullanıyor. dövme özellikle yaz aylarında çok daha popüler hale geliyor ve tatil sırasında hoş görünmek isteyenler geçici dövme yaptırıyor. Ortalama iki hafta ile bir ay arasında kalabilen ve vücuda hiç bir zararı bulunmayan dövmeler uygun fiyatıyla da cezbedici oluyor.

Geçici dövme nasıl yapılıyor?

Geçici dövme nasıl yapılıyor

Vücut sanatı yapımında farklı yöntemler ve malzemeler kullanılsa da bu malzemelerin en fazla tercih edileni kına. Hint kınası ile farklı desenlerin uygulanmasıyla yapılan geçici ciltte ortalama olarak 1 hafta kadar kalıyor ancak kalıcılık süresi kişiden kişiye değişebiliyor ve kimi ciltlerde 15 güne dek dayanabiliyor.  Ayrıca cildin yanı sıra dövmenin yapıldığı bölge de geçici dövmenin kalıcılık süresini etkileyen bir unsurdur.

Otantik bir görünüm

Geçici dövme Otantik bir görünüm

Geçici dövme çok farklı şekillerde yapılabiliyor ancak özellikle otantik görünümlü geçici dövmelerin muhteşem göründüğünün altını çizmek gerekiyor. Vücudun farklı bölgelerine yapılan otantik görünümlü geçici dövmeler hele de el üstüne yapıldığında kelimenin tam manası ile muhteşem görünüyor.

Erkekler de kadınlar da yaptırabiliyor

Erkekler de kadınlar da yaptırabiliyor

Geçici dövme modelleri hem erkeklere hem de kadınlara yapılabiliyor. Kadınlar genellikle otantik desenleri, çiçekler ya da yıldızlar gibi şekilleri yaptırırken erkeklerse daha maskülen modeller yaptırmayı tercih ediyor. Geçici dövme fiyatları ise elbette öncelikle dövmenin büyüklüğüne göre belirleniyor.

Kına sağlık ve hijyen açısından en güvenilir boya

Kına sağlık ve hijyen açısından en güvenilir boya

Dövme konusunda çekimser olanlar için harika bir alternatif ancak bazı kişilerin kınaya karşı alerjisi olabiliyor bu nedenle dövme yaptırmadan önce kınaya alerjiniz olup olmadığını mutlaka test etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken az bir miktar kınayı bilek içi gibi cildin hassas bir bölgesine sürüp bir süre beklemek. Eğer herhangi bir alerjik reaksiyon ortaya çıkmıyorsa gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Geçici dövme fiyatları gayet makul

Geçici dövme fiyatları gayet makul

Evet, eğer dövme yaptırmak ve bu sayede dövme cazibesini kısa süreliğine de olsa vücudunuzda taşımak istiyorsanız fiyatları konusunda endişelenmenize gerek yok zira ufak farklılıklar olmakla birlikte dövme fiyatları herkesin bütçesine uygun gayet makul seviyelerde.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

geçici dövme fiyatları iletişim
Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci