Beşiktaş Dövmeci

Beşiktaş Dövmeci

Beşiktaş Dövmeci Tattoo Art. Timuçin kişiye özel dövme tasarımları ve uzman kadrosu ile İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekte. Bildiğiniz üzere gün geçtikçe dövmeye olan talep de ilgi de artıyor. Tabii ki hal böyle olunca da dövme yapan ustaların, kişilerin ve merkezlerin de sayısı artıyor. Ancak gerçekten usta ve profesyonel iş yapan dövmecilerin sayısı, zannedildiği kadar da fazla ve yüksek bir miktarda değil. Ancak şunu da belirtebiliriz ki, Beşiktaş dövme sanatçısı ve dövme salonları, bu az sayı kitlesinin içerisinde yer alıyor. Dövme bildiğiniz üzere, insanın vücuduna bitkisel boyalar ile yapılan, herhangi bir şekil ya da çizimdir.

Beşiktaş Dövme Stüsyosu

Ancak tanımı tek cümle gibi dursa da, aslında bu bilimsel bir tanımdır. Dövme aslında, insanlar için bambaşka anlamdadır. Hatta dövmenin bir cümleyle tanımını bile yapmak zor. Çünkü dövme herkese göre değişir ve herkes için ayrı bir anlam taşır. Sizde dövmeyi usta kişilere yaptırmak istiyorsanız, Beşiktaş en iyi dövmecilerden yardım alabilir ve bunun için İstanbul Beşiktaş dövmeci Timuçin’e gidebilirsiniz.

Beşiktaş Dövme Yapan Yerler

Beşiktaş Dövme Yapan Yerler

Beşiktaş dövme yapan yerleri araştırıyorsanız, büyük bir ilçe ve bu yüzdende bünyesinde bir çok dövmeci barındırıyor. Sizde dilediğiniz ustaya ve profesyonel Beşiktaş dövmecisine gidebilir ve bir ömür boyu taşıyacağınız ya da bir süre size arkadaşlık edecek olan ve sizin karakterinizi yansıtacak olan şekli, yazıyı ya da herhangi bir kavramı vücudunuza işletebilirsiniz. İstanbul da bu yerlerden bahsedecek olursak, şu lokasyonları belirtebiliriz ki,

  • Abbasağa
  • Balmumcu
  • Dikilitaş
  • Sinanpaşa

Gibi başlıca noktaları belirtebiliriz. Dövme yaptırmada ki, en büyük merak edilen bir faktör ise, dövme fiyatlarıdır. Beşiktaş dövme fiyatları hakkında bilgiye, yazımızın kalan kısmından ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Dövme Fiyatları

Beşiktaş Dövme Fiyatları

Beşiktaş dövme fiyatları, dövmecilerin ücretlendirmesinden çok, belirteceğimiz ifadeler aslında tüm dövmeciler için geçerlidir. Şunu belirtebiliriz ki dövme fiyatları dövmenin boyutuna, şekline, dövmede kullanılan malzemenin miktarına ve kalitesine, dövmenin yapım aşamasında kullanılan renk yelpazesine ve dövmenin tasarımının özel ya da hazır tasarım olması gibi bir çok unsur ile değişmektedir. Sizde yaptırmak istediğiniz dövmenin fiyatını tam olarak öğrenmek istiyorsanız, Beşiktaş dövmeci Timuçin Değirmenci ile iletişime geçin. Seçtiğinize pişman olmayacağınız bu stüdyo nazik hareketleriyle ve sevecen tavırlarıyla sizin de gönlünüzü fethedecek.

BEŞİKTAŞ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Beşiktaş Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci