Esenyurt Dövmeci

Esenyurt Dövmeci

Esenyurt dövmeci Tattoo Art. Timuçin profesyonel kadrosu ve steril ortamı ile Avrupa Yakası stüdyo İstanbul’da hizmet vermektedir. Dövme sanatı ülkemizde, özellikle İstanbul da her geçen gün gelişmeye devam eden sanatlardan birisidir.  İstanbul’un hemen hemen her noktasında dövme yapan yerlere rastlamak mümkün. Fakat profesyonel dövmeci bulmak neredeyse imkansız durumda. İstanbul Esenyurt dövmeci Tattoo Art. Timuçin ise daha diğer bölgelere göre daha profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Esenyurt dövme salonu araştırmaktaysanız bu yazımızda belirteceğimiz dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususları dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

esenyurt-dovme-salon

Dövme yıllarca vücudumuzda taşıyacağımız bir aksesuardır, yapım süreci sırasında çok acı hissedilmese de bu işlemin tamamen acısız olduğu anlamına gelmemektedir. Dövme yaptırırken dövme yaptırmak istediğiniz ortamın temiz olması, kullanılan ekipmanları ise her kullanıcı değişikliğinden sonra dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Enfeksiyon sorunu yaşamamak, herhangi bir bulaşıcı hastalığı maruz kalmamak için Esenyurt en iyi dövmeci bulmaya özen göstermenizi öneririz.  İşlem sırasında ve sonrasında ne gibi belirtiler olacağı, yanma hissi gibi problemlerde ne gibi önlemler alınacağı, ne gibi önemlerin alınmayacağı şeklindeki konularda sizi tatmin edici cevaplar almaya çalışın, yeterli deneyime sahip Esenyurt uzman dövmeci tercih etmeye özen göstermeniz son derece önemlidir.

esenyurt-tattoo-salon

Dövme yapılırken resmin kusursuzluğu açısından koyulan bir noktanın son derece önemi vardır. Bir dövmecide dövme yaptırmadan önce dövmecinin daha önce yapmış olduğu dövmeleri inceleyin hatta dövme yaptıran müşteriler ile görüşmeye çalışın. Profesyonel dövme sanatçısı ile çalışmanız durumunda dövme yapılan yüzey ve uygulanmak istenen görsel ne kadar kusursuz olursa olsun, işlem sonunda kabus ile karşılaşabilirsiniz.

Esenyurt Dövme Yapan Yerler

esenyurt-dovme-yapan-yerler

Esenyurt dövme yapan yerler oldukça fazla, bizde sizler için Esenyurt en yakın dövmecilerini derlemeye çalıştık. Esenyurt ilçesinde hemen hemen her semte dövmeciye rastlamak mümkün, kaliteli dövme yapan yerlere örnek verecek olursak;

Adres:Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. Önay Garden Residance D:175, Kat:7, Esenyurt/İstanbul
Telefon:0534 020 38 38
Dövme Sanatçısı:Tattoo Art. Timuçin
Çalışma Saatlerimiz:Pazartesi – Pazar : 09:00 | 23:45

DİKKAT: Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmalarını referans olarak inceleyiniz. Kalıcı dövmeler bir çok amatör dövmeci tarafından ucuz fiyat verilerek yapılmakta ve geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaratmaktadır.

  • Kıraç
  • İncirtepe
  • Hoşdere
  • Cumhuriyet
  • Esenkent
  • Pınar
  • Haramidere

Esenyurt Dövme Fiyatları

esenyurt-dovme-fiyatlari

Esenyurt Dövme fiyatlarına etki eden ilk etken elbette ki dövmenin büyüklüğüdür. Büyüklük kadar fiyatta etkili olan bir diğer husus ise dövme modelinin şekil ve yapısıdır. Yaptırmak istediğiniz görseli seçmeniz durumunda fiyatı belirlemek çok daha kolay ve doğru olacaktır. Her semtte dövme fiyatları farklı olduğu gibi Esenyurt dövme fiyatları da diğer semtlere göre farklı olacaktır. Dövme çalışmalarımızı sitemizden inceleyebilir, profesyonel bir dövme çalışması için iletişim adreslerimiz üzerinden randevu almayı unutmayın.

ESENYURT DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

esenyurt-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci