Dövme Kapatma

Dövme Kapatma

Dövme Kapatma bir çok amatör dövme yaptıran kişi tarafından tercih edilen yöntemlerden, dövme kapatma genellikle profesyonel dövmeciler tarafından kendi yöntemleriyle uygulanmakta. Kapama dövmeler genellikle dövme çeşidine göre değişebilmekte. Bu alanda kullanılan modeller kapanacak dövmeye uygun olmalı ve boyun, sırt, kol veya bacak bölgelerine göre de değişebilmekte. Dövme kapatma aşamasında özel tasarımların yanı sıra kapatılacak çizime uygun model seçimi de ayrı bir önem taşımakta. Seçilen model kapatılacak bölgeye ve dövmeye uygun olmalı, renk, şekil, boyut gibi etkenler önemli ve dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında.

https://youtu.be/K9OXzonUvCs

Her şeyde olduğu gibi  maalesef dövme sektöründe de acemiler ve işini layığıyla yapamayanlar bulunmakta. Ne üzücü ki dövmenin verdiği zarar sadece maddiyata dayalı olmuyor, aynı zamanda cildinizi bozup geri dönüşü olmayan kalıcı izler bırakabiliyor. Eğer dövmenizi kapatmak yerine sildirmeyi tercih ederseniz bu sizin için hem daha uzun bir süreç hemde maddiyat olarak daha bütçenizi sarsabilecek bir uygulama. Çok mecbur kalmadıkça dövmenizi sildirmek yerine çok daha profesyonel şekilde kapatma olanağına sahipsiniz.

Kapatma Dövme Modelleri

Dövme Kapatma İçin İyi Sonucu Nasıl Alırım?

dovme-kapatma-icin-en-iyi-sonuc

En iyi sonucu almak için öncelikle temel kural kapatılacak dövmenin yerine geçecek modelin veya özel tasarımın dövmeciniz tarafından doğru seçilmesi ve tasarlanması. Amatör dövmeler genellikle kapatılması zor dövmelerdir. Profesyonel dövme sanatçısı bu konuda doğru yönlendirmelidir. Doğru dövme modeline karar verdikten sonra kapatılacak bölge üzerinde provası yapılmaktadır. Şablon yerleştirildikten sonra dövmenin tamamen kapatıldığından emin olunur ve bir kaç seans ile başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Tattoo Art. Timuçin Size Özel Tasarımla Dövmenizi Kapatıyor

yara-izi-kapatma-kol-bilek

Cover up işlemi sadece profesyonel dövme sanatçıları tarafından yapılabiliyor. Tüm bunlara maruz kalmamak için öncelikle Tattoo Art. Timuçin ile görüşmeniz gerekiyor. Dövmenin düzeltilme durumu varsa düzeltilir kapanacak gibiyse kapatılır kapatılmayacak kadar koyuysa lazerde bir kaç seans soldurulur ve kapatma işlemi yapılır, ama buda araştırmanız sonucu dövmenizin kapatmasını istediğiniz sanatçı tarafından yönlendirilmelidir. Detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

dövme kapatma iletişim


Whatsapp ve mobil telefon hattımızı arayabilirsiniz.