Solmuş Dövme Düzeltme

Solmuş Dövme Düzeltme

Solmuş dövme düzeltme birçok renk yelpazesi kullanılmış dövmeler için uygulanan en iyi yöntemlerdendir. Birçok dövme zamanla renk atabilir ve pigment kaybı yaşayabilir. Bu durum genellikle solma olarak gözümüze yansır, açık mavi ton veya yeşil ton alabilir. Özellikle dövmenin bakımının aksatılması veya güneş altında henüz iyileşme sürecinin tamamlanmadan uzun süre kalması dövmenin solmasına neden olabilir.

Dövmenin Solmaması İçin Yapılması Gerekenler

Dövmenin Solmaması İçin Yapılması Gerekenler

Dövmemizin solmaması için özellikle bakımının iyi yapılması gerekir, iyi bakım yapılan dövme solma konusunda problem yaratmadığı gibi renk kaybına da neden olmaz.

Dövmeci seçimi de bu konuda çok önemlidir. Profesyonel dövmecilerle çalışmak dövmenin iyi bir şekilde deriye işlemesini sağlar ve dövmede herhangi bir solma yaşanmaz.

Solan dövme düzeltme işlemi genellikle renk atarak sağlanır. Ve canlı görünmesi hedeflenir. Uzman dövmeciler genellikle solan dövmeyi düzeltme konusunda başarılı sonuç elde ederler.

Kullanılan Malzemenin Solmuş Dövme Düzeltmede Önemi

Birçok amatör dövmeci dövme yaparken profesyonel veya lisanslı ürün kullanmaz buda kullanılan malzemenin kalitesinin düşük olduğunu gösterir. Dövme insan sağlığı ile ilgili olduğundan ciddi bir iştir ve bu konuda dövmeci seçimi yaparken dikkate alınması gereken en önemli konulardan bir tanesi de dövmeci seçimi ve sağlık kurallarına uygunluğudur.

Solmuş Dövme Nasıl Düzeltilir?

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci