Beylikdüzü Dövmeci

Beylikdüzü Dövmeci

Beylikdüzü dövmeci Timuçin Değirmenci Cumhuriyet mah. Önay garden rezidansta steril ve hijyenik koşullarda profesyonel dövme hizmeti vermektedir.  Dövme yaptırmak istiyorsanız bazı hususlara önem vermenizi öneririz. Bu hususlardan birincisi sanatçının bu konudaki uzmanlaşmış olması ve tecrübesidir. Ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız bir dövmede her noktanın büyük önemi vardır. İstanbul Beylikdüzü dövmeci Tattoo Art. Timuçin bu konuda en iyiler arasında yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise dövme yaptırılan mekanın ve işlemler sırasında kullanılan ekipmanların hijyeni ve tek kullanımlık olmasıdır.

beylikdüzü-dovme-model

Hijyen sağlanmaması durumunda alerjik reaksiyonlar, kalıcı izler ve enfeksiyon şeklinde bulaşıcı hastalıklar ile karşılaşılabilir. Dövme yapılacak mekanın ve her şeyden önce ekipmanların hijyeninin sağlandığından emin olunuz.  Beylikdüzü en iyi dövmeci olarak hijyen her şeyin önünde tutulmakta, profesyonel dövme sanatçıları ile hizmet vermektedir.

Çalışmalarımızdan Bazıları

Beylikdüzü Dövme Yapan Yerler

DİKKAT: Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmalarını referans olarak inceleyiniz. Kalıcı dövmeler bir çok amatör dövmeci tarafından ucuz fiyat verilerek yapılmakta ve geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaratmaktadır.

beylikdüzü-dovme-yapan-yerler

Beylikdüzü dövme yapan yerler  ve tavsiye edilen dövmeciler listesini sizler için derledik. Bu listede Beylikdüzü en yakın dövmeciler yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Beylikdüzü ’nün hemen hemen her noktasında dövmeci bulmak mümkün. Tabi önemli olan Beylikdüzünde en iyi dövme yapan sanatçıyı bulmakta. Listemizde Beylikdüzü dövmecilerinin yanı sıra;

AdresCumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. Önay Garden Residance, Beylikdüzü
Telefon0534 020 38 38
Dövme SanatçısıTattoo Art. Timuçin
Çalışma SaatlerimizPazartesi – Pazar: 09:00 | 23:45
  • Yakuplu
  • Kavaklı
  • Adnan Kahveci
  • Gurpınar

Yukarıdaki semtlere yakın stüdyomuz bulunmaktadır.

Beylikdüzü Dövme Fiyatları

beylikdüzü-dovme-fiyatlari

Beylikdüzü dövme fiyatlarının belirlenmesinde pek çok neden vardır bunlardan birincisi dövme yaptırmak istediğiniz simge veya resmin boyutudur. Model büyüdükçe fiyatta artmaktadır. Aynı şekilde fiyatı etkileyen hususlardan bir diğeri ise yaptırmak istediğinin desen ve modelin detaylarıdır. Dövme üzerinde işçilik arttıkça fiyatta bu ölçüde artacaktır. Ayrıca dövmecinin bulunduğu semt ve dövme konusunda tavsiye edilen sanatçının yeteneği de o ölçüde fiyatı etkileyecektir. Bu sebeple Beylikdüzü dövme fiyatlarının pek çok semte göre çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Dövme ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız ve iyi bir işçilik sonucu ortaya çıkması gereken bir üründür.

beylikdüzü-tattoo-salon

Dövme modellerimizi görmek, çalışmalarımız incelemek için galerimizi ziyaret edebilir, site üzerindeki iletişim adreslerimizden randevu alabilirsiniz. Profesyonellik bizim için son derece önemlidir, deneyimli ve işinde uzman dövme sanatçılarımız sizin taleplerinizi en ufak ayrıntısına kadar yardımcı olacak, sunmuş olduğumuz uygun fiyat ve kaliteli hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Bizimle iletişime geçerek randevu almayı unutmayın.

BEYLİKDÜZÜ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Beylikdüzü Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci