Kumburgaz Dövmeci

Kumburgaz Dövmeci

Kumburgaz dövmeci Tattoo Art. Timuçin İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekte. Hemen hemen her noktada dövme salonları bulmak mümkün. Fakat bazen iki dövme salonunun dövme fiyatları birbirinden çok farklı olabiliyor peki bunun sebebi nedir? Dövme yaptırırken her şeyden önce kararlı olmak gerekir bir diğer husus ise dövme yaptırdığınız yüzeyi olabildiğince sağlıklı tutmanız gerekir. Bulaşıcı hastalıklara, bölgesel enfeksiyonlara maruz kalmamak için profesyonel Kumburgaz dövmeci dövme sanatçısı Timuçin Değirmenciyi tercih etmelisiniz. Aksi durumda amatör dövme yapan kişilere inanarak mağdur olabilirsiniz. Dövme yaptırırken bu sebeple olabildiğince temiz, sağlığa uygun salonlar ve uzaman dövmeciler tercih edilmelidir.

kumburgaz-dovme-salon

Dövme yaptırdıktan sonraki süreç bazı kimseler için oldukça zor geçebilir, bir hafta süre ile dövme yaptırdığımız yüzeyi su ve tere karşı biraz sakınmamız gerekmektedir. Güneş ışığı da hassaslaşan cilde zarar verebilir. İşlemden sonra ortaya çıkabilecek reaksiyonlar konusunda sizi aydınlatan dövmeciler ile çalışmalısınız.  Kumburgaz dövme salonu bu konuda müşterilerine çok yönlü hizmet vermektedirler. Kumburgaz en iyi dövmeci Timuçin ile kaliteli hizmeti, uygun fiyat aralıkları ile hizmet almak mümkündür. İstanbul Avrupa yakası dövmeci pek çok semte göre kalite konusunda çok daha tatmin edici olduğunu söylemek mümkün.

Kumburgaz Dövme Yapan Yerler

kumburgaz-dovme-yapan-yerler

Kumburgaz dövme yapan yerleri bulmak son derece kolay, pek çok dövmeci web siteleri aracılığı ile binlerce kişiye ulaşabiliyor. Kumburgaz en yakın dövmecileri

  • Pınartepe
  • Muratçeşme
  • Batıkent
  • Ahmediye
  • Güzelce

Olarak saymak mümkündür.

Kumburgaz Dövme Fiyatları

kumburgaz-dovme-fiyatlari

Kumburgaz dövme fiyatları her husustan önce dövme yaptıracağınız semte bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kumburgaz dövme fiyatlarının pek çok semte göre çok daha uygun olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yaptıracağınız bölgenin yüzeyi, dövmeyi istediğiniz büyüklük, istediğiniz resmin karışıklığına göre fiyatlar değişmektedir.

kumburgaz-tattoo-salon

Dövme fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise dövmecinin popülerliği, ustalığıdır. Çalışmalarım bölümünden yapmış olduğumuz dövme çalışmalarını inceleyebilir, dövme yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ayrılacağınız dövme salonumuzda dezenfekte işlemlerine önem gösteriyor, insan sağlığını her şeyden daha fazla önemsiyoruz. Tamamen profesyonel dövmeciler ile çalışmakta ve orijinal ekipmanlar kullanmaktayız, lütfen bilgi için randevu alınız.

KUMBURGAZ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

kumburgaz-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci