Dövme Düzeltme

Dövme Düzeltme

Dövme düzeltme usta dövmeciler tarafından amatör dövmelere uygulanan daha canlı, iyi ve profesyonel görünüm kazandıracak şekilde düzeltme işlemidir. Bu işlem genellikle dövme konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe açısından daha uzaman dövmeciler tarafından uygulanır. Dövme yaptırma kararı almadan önce maalesef çok fazla araştırma yapmayız ve ilk gördüğümüz dövmeciyi iyi zannedip bedenimizi teslim ederiz. Fakat zaman geçtikçe artık yaptırdığımız dövmenin kötü olduğunu anlamaya başlarız, çünkü dövme solmaya başlamış ve renkleri kaybolmuştur. Kimi zamanda daha ucuz bir dövme yaptırmak adına böyle sorunlarla karşılaşabiliriz.

dovme-duzeltme-tattoo-art-timucin

Dövme düzeltme işlemi yaptırdığınız dövmeden daha pahalı olacaktır neden mi? Bu işi sanat olarak gören dövme sanatçıları yıllarını bu işe vermiş ve işini en iyi şekilde yapan kişileridir. Timuçin Değirmenci yapmış olduğu çalışmalarla kendisini kanıtlamıştır. Dövmenizi eğer böyle bir dövme sanatçısına düzeltirecekseniz, tabi bunun için bazı konularda bilinçlenmiş olacaksınız, ucuz bir dövmeci aramak yerine iyi bir dövmeci arayacaksınız dır.

Kimler Dövme Düzeltme İşlemi Yapabilir.

dovme-duzeltme-anka-kusu

Dövme düzeltme işlemi için tecrübe ve deneyim şart, bir nevi tecrübesiz kişilerce yapılan amatör dövmelerin, işinde uzman kişilerce düzeltilip daha iyi görünüm kazandırma işlemi olarak ta bahsedebiliriz. İşlem için bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise dövmeci ustalık belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu belgeye sahip olan dövmeciler daha güven veren ve işine gerçekten ciddiye alan kişilerdir.

Dövme Düzeltme Fiyatları

dovme-duzeltme-fiyatları

Dövme düzeltme fiyatları genellikle kötü ve amatör olarak yapılan dövmenin boyutuna ve düzeltilme derecesine göre değişebilmektedir. Yapılan kötü ve hatalı dövme ne kadar büyük ise onu düzeltmek için harcanacak zamanda o denli fazla olacağından dövme düzeltme fiyatı da bu nokta da farkedecektir. Tabi bu noktada fiyattan daha önemli bir husus vardır buda dövmenin nasıl ve ne kadar düzeltilebileceği bazı dövmeler gerçekten o kadar kötü ki düzeltmek imkansızdır bu noktada buna alternatif olarak dövme kapatma işlemi de uygulanabilir bunun için dövme kapatma sayfamızı ziyaret edebilir ve bununla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel olarak özetleyecek olursak dövme düzeltme işlemi için düzeltilecek dövmenin fotoğrafını dövme sanatçımıza gönderip detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz veya bizimle iletişime geçerek görüşme sağlayabilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Dövme Düzeltme İletişim

Whatsapp ve mobil telefon hattımızı arayabilirsiniz.