Yenibosna Dövmeci

Yenibosna Dövmeci

Yenibosna dövmeci Tattoo Art. Timuçin Türkiye’deki en tecrübeli dövme sanatçıları arasında yer almaktadır. Dövme yaptırmak isteyen kişilerin ilk olarak dikkat ettiği konu olan hijyen dikkat edilmesi ve dövme yapacak olan kişinin profesyonel olması konusudur. Yenibosna dövme salonunun diğer salonlardan ayıran özelliği olarak bilgi ve tecrübe konusu ön plana çıkmaktadır. En son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Kişiye özel dövme modelleri yapılmakta ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Yeni dövme yaptırmak isteyen bir kişinin hiçbir korku yaşamadan İstanbul Yenibosna dövmeci stüdyosunu tercih etmektedir.

yenibosna-tattoo-studio

Dövme salonunun da yapılan özel modellerin yanında sağlıklı bir ortamın bulunması sonuç olarak Yenibosna en iyi dövmeci olması ile tanınması kalabalık bir ortam oluşturmaktadır. Müşterilerimizle yakından ilgilenilmesi sebebiyle özel randevular verilerek hizmet verilmektedir. Dövme yaptırmak isteyen kişilere dövme hakkında bilgi verilmektedir. Dövme çeşitleri etkileri ve yapıldıktan sonra nelere dikkat edilmesi hakkında profesyonel dövme sanatçılarımız tarafından özel olarak ilgilenilmektedir.

Yenibosna Dövme Yapan Yerler

yenibosna-dovme-yapan-yerler

İstanbul Avrupa Yakası Dövmeci araştırıyorsanız Yenibosna semtine baktığımız zaman dövme yapan yerleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Cumhuriyet dövmeci
  • Fevzi çakmak dövmeci
  • Çoban çeşme dövmeci
  • Kocasinan merkez dövmeci
  • Hürriyet dövmeci

Yenibosna en yakın dövmeci ve profesyonel hizmetleriyle bu yerleri söyleyebiliriz. Dövme salonu olarak tüm sterilizasyon kurallarına uygun olan salonlardır. Tüm tarzlara hakim olan profesyonel kişilerin yapımıyla yıllardır hayalini kurduğunuz modellere kavuşabilirsiniz. Dövme yaptırdıktan sonra dövme hakkında bilgi sahibi olmak ve modellerimizi kendiniz çizdirebilirsiniz.

Yenibosna Dövme Fiyatları

yenibosna-dovme-fiyatlari

Yenibosna dövme fiyatları yapacağınız modellere göre değişecektir. Dövmenin çeşitleri olarak iki alternatif karşımıza çıkmaktadır kalıcı dövme ve geçici dövmedir. Geçici dövmelerin kalıcı dövmelere göre daha ucuz fiyata yapılmaktadır. Günümüz de kalıcı dövmeler daha çok ilgi odağı olduğunu görmekteyiz.

yenibosna-dovme-salonu

Dövme fiyatlarının yaptıracağınız modellere göre farkı artacağına ve dövme yapan profesyonel kişilere göre değişecektir. Yenibosna dövme fiyatları birçok dövme yaptıran solona göre uygun fiyata yapmaktadır. Dövme yaptıracağınız bölge de çok önemlidir ve fiyat artırıcı özelliklerden biridir eğer dövme yaptıracağınız bölge zorlu ve çok zor bir model yaptırmak istiyorsanız lütfen salonumuzdaki profesyonel olan sanatçılara iletişime geçin.

YENİBOSNA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

yenibosna-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci