tattoo-timucin-studio-07

İstanbul Dövme Stüdyosu

İstanbul Dövme Stüdyosu dövme yaptırmadan önce yapılması gereken en önemli şey dövmecinizin Dövme çalışmalarını incelemek ve dövmenin yapılacağı ortamın temiz ve steril olup olmadığını öğrenmek olamalıdır. Dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci, kendisini yaptığı çalışmalarla kanıtlamış ve bu konuda Türkiye’deki en önemli dövme sanatçılarından olmuştur.

tattoo-timucin-studio-04

İstanbul’da dövme yaptıracağınız yerlerde dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden birisi hijyen ve sterilizasyon dur, dövme stüdyosunun temiz olması kullanılan malzemelerin sadece kişiye özel ve tek kullanımlık olması sağlık ve hijyen açısından çok önemlidir. Dövmecinin eldiven kullanması ve dövme yaptıracak kişinin önünde malzemeleri hazırlaması gerekir. Boyalar tek kullanımlık plastik petlere koyulur ve dövme yapılacak alan anti bakteriyel sıvıyla temizlenir.

Size Özel Dövme Modelleri Tasarlıyoruz

Size Özel Dövme Modelleri Tasarlıyoruz

Kişiye özel dövme tasarımlarımız ile kalıplaşmış modellerin dışına çıkarak müşterilerimizin isteğine ve hayal gücüne özgün modeller tasarlıyoruz. Yapmış olduğumuz model tasarımları İstanbul dövme sanatçısı  Timuçin tarafından özenle işlenerek uygulanmakta.

Steril ve Sağlıklı Dövme Ortamı

tattoo-timucin-studio-06

İstanbul dövme stüdyomuzda en çok dikkat etiğimiz konuların başında dövme ortamımızda sterilizasyon ve sağlık koşularının uygunluğudur. Gelen müşterilerimizin herhangi bir oluşabilecek enfeksiyon riskine karşı tüm malzemelerimiz dezenfekte edilmekte ve sadece kişiye özle tek kullanımlık kullanılmaktadır.

Kişiye Özel Seanslar, Rahat Ortam

tattoo-timucin-studio-08

İstanbul Dövme stüdyosu olarak seanslarımız müşterilerimize göre belirlenmekte ve sadece ona özle işlem yapılmakta, böylece yapmış olduğumuz dövme çalışmalarına konsantire olabilmekte ve kişinin istediği modeller doğrultusunda dikkat dağınıklığı olmadan çalışılabilmektedir. İstanbul’da dövme yaptırabileceğiniz diğer alternatif ilçelerden bize ulaşabilir ayrıca yerinde dövme hizmeti hakkında bilgi de alabilirsiniz.

istanbul-dovme-fiyatlari

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM
“Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımızdan İletişime Geçebilirsiniz”