Beyoğlu Dövmeci

Beyoğlu Dövmeci

Vücudumuzda çok şık duran ve hiçbir zaman modası geçmeyen süs olarak dövme günümüzde her insanın hakkında bilgi sahibi olduğu bir konudur. Bazen korkuyorlar yaptırmakta kararsız kalıyorlar. Beyoğlu dövmeci tercih ettiğiniz de bütün sorularınıza cevap bulacaksınız. Dövme hakkında ayrıntılı bilgi alacağınız ve dövme yapılmadan önce ve daha sonrasında dikkat edilmesi gereken konuları Beyoğlu dövme salonu olarak profesyonel kişilerden bilgi alma fırsatını yakalayacaksınız.

beyoglu-dovme-salonu

Sizlere özel olarak randevular verilerek sizlerle yakından ilgilenilmektedir. Yapacağınız model tarzlarına göre seans saatleri de değişmektedir. Eğer özel dövme tasarımı olmasını istiyorsanız, İstanbul Beyoğlu dövmeci stüdyosunda özel tasarımlarından seçme hakkınız olacaktır. Çok farklı, hiç kullanılmayan ve fazla tercih edilmeyen yeni model istiyorsanız profesyonel dövme sanatçılarımızla konuşacak ve karar vermenizde yardımcı olacaklardır. En çok tercih edilen ve Beyoğlu en iyi dövmeci olarak bilinmesinin sebeplerinden en önemlisi sağlık kurallarına uyularak ve 12 yıllık tecrübe ile yapılmasıdır. Dövmelerinizin büyüklüğüne de göre bitirilme zamanı da belirlenecektir. Dövme yaptırdıktan sonra sürülmesi gereken kremleri profesyonel olan kişi tarafından sizlere tavsiye edilecektir.

Beyoğlu Dövme Yapan Yerler

beyoglu-dovme-yapan-yerler

Sizlere Beyoğlu en yakın dövmecileri sıralamak istiyorum. Dövme yaptırmak istediğinizde farklı başlıklar kullanılıp kullanılmadığına dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Bu konulara dikkat eden Avrupa Yakasında yer alan Beyoğlu dövme yapan yerler.

  • Piyalepaşa
  • Emekyemez
  • Cihangir
  • Fetihtepe
  • KadıMehmet
  • Yenişehir
  • Küçükpiyale

Beyoğlu Dövme Fiyatları

Beyoglu-dovme-fiyatlari

Beyoğlu Dövme fiyatları birçok konuya göre değişiklik göstermektedir. Dövmenin büyüklüğü önemli konulardan bir tanesidir. Beyoğlu dövme fiyatları profesyonel olan dövme sanatçısıyla konuşursanız daha iyi bilgiler elde edersiniz. Dövme fiyatlarının değişme sebeplerinden biride yapan kişidir. Dövme yaptıracağınız bölge de çok önemlidir. Kıvrımları ve çok zor bir bölge ise fiyatı da aynı oranla değişecektir. Diğer bir husus ise kullanmak istediğiniz bitkisel boyalarında fiyatı artırabilir.

Beyoglu-tattoo-studio

Yaptıracağınız model el emeği gerektiriyorsa ve kullandıracağınız uçlar modele göre artarsa fiyatta bu noktada artar. Modellerinizi siz çizmek istiyorsanız profesyonel olan dövme sanatçısıyla görüşüp kararlaştırmanız gerekir ve modelin yapılıp yapılamayacağını siz belirleyebilirsiniz.

BEYOĞLU DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

beyoglu-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci