Kol Kaplama

Kol Kaplama

Kol kaplama dövmeler kolun tamamının dövme modelleri ile kapatılmasıdır. Genellikle kişinin hikayelerinden yada idollerinden yola çıkılarak kompozisyon haline getirilir. Yani bir çok modelin bir araya gelmesiyle tek seferde veya zaman içerisinde vücuda işlenmesidir. Kol kaplama dövmeler genellikle üç seans veya kişiye göre daha fazlada sürebilmektedir. Bilekten başlayarak omuza kadar çıkan dövmeler kolda çok hoş görülmekle birlikte aynı zamanda dikkat çekicidir. Aşağıdaki konu başlıklarında sizlere kompozisyon kol kaplama dövme ile fiyatlarından bahsedeceğiz.

Kompozisyon Dövme ile Kol Kaplama

Kompozisyon Dövme ile Kol Kaplama

Kompozisyon Dövme ile Omuz, Sırt, Kol, Bilek kaplama yukarıda da kısaca bahsettiğimiz gibi bir çok dövme modelinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ve dövme yaptıracak kişinin hayal gücüyle dövme sanatçısının yeteneğinin harmanlandığı çalışmadır. Kompozisyon dövmeler sadece kişiye özeldir genellikle yaşadıklarından yola çıkılarak tasarlanır ve zaman içinde bir çok farklı modellerle uygulanabilir.

Bunu daha anlaşılır bir şeklide anlatacak olursak unutmak istemediğiniz veya unutamadığınız anıların resimleştirilmesi, çok sevdiğiniz bir karakteri bedeninizde ölümsüzleştirmek istemeniz, çok sevdiğiniz kişiyi veya hikayeyi yazdırmanız gibi sıralayabiliriz. Aşağıda sizler için kompozisyon dövmede kullanabileceğiniz tarzları ve seçenekleri maddeleyelim.

  • Bilek Kaplama
  • Omuz Kaplama
  • Bacak Kaplama
  • Sırt Kaplama
  • Dirsek Kaplama

Yukarıda saydığımız tüm tarzları kullanarak kendi dövme kompozisyonunuzu oluşturabilir kolunuzu istediğiniz dövme modeli ile kaplayabilirsiniz.

Kol Kaplama Dövme Fiyatları

Kol kaplama dövme fiyatları yapılacak dövmenin modeline göre değişebilmektedir. Hangi modelin ne kadar ücret tutabileceği ile ilgili basitçe bir yorum yapmamız gerekirse dövme modelinin en ve boy oranını dövme sanatçısına cm olarak söylememiz bize o dövmeyle ilgili fiyat bilgisi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacaktır. Kol kaplama dövmeleri genellikle dövme sanatçısının bilgi ve tecrübesine bağlı olarak modeli uygulatacak kişinin hayal gücüne bağlı olarak tasarlanır ve sadece kişiye özel uygulanır.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

kol kaplama dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız