Bahçeşehir Dövmeci

Bahçeşehir Dövmeci

Bahçeşehir dövmeci Tattoo Art. Timuçin İstanbul Avrupa Yakasında profesyonel dövme hizmeti vermekte. Dövme (tattoo) son zamanlarda, genel olarak gençler tarafından kullanılan en yaygın vücut süsleme sanatıdır. Dövme yaptırmak isteyenlerin tamamen steril ve hijyenik bir ortamda çalışan dövmecileri tercih etmelidir. Hijyen bu konuda çok büyük önem taşımaktadır. Hijyene önem vermeyen bir çalışma ortamını kesinlikle tercih edilmemelidir. Bu durumda seçmiş olduğunuz İstanbul dövme stüdyosu nun kalitesi sizler ve sağlığınız açısından çok önemlidir. Eğer dövme yaptırmak isteyip nerede yaptıracağınız konusunda tam bir karara varamamış durumda iseniz sizlere Bahçeşehir dövmeci kesinlikle tavsiye edebilirim. Bahçeşehir dövme sanatçıları işlerini kesinlikle işini ciddiye alıyor, müşterilerini ve onların isteklerini gerçekten önemsiyor ve de çalışma ortamlarının yani dövme stüdyolarının hijyenine önem veriyorlar.  Bu göstermiş oldukları dikkat ile de en iyisi olmayı başarıyorlar.

Çalışmalarımızdan Bazıları

Bahçeşehir Dövme Yapan Yerler

DİKKAT: Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmalarını referans olarak inceleyiniz. Kalıcı dövmeler bir çok amatör dövmeci tarafından ucuz fiyat verilerek yapılmakta ve geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaratmaktadır.Bahçeşehir Dövme Yapan Yerler

İstanbul’ da dövme denince akla gelen ilk semtlerden biriside Bahçeşehir’ dir. Bahçeşehir semtinde, insanlar tarafından tercih edilen oldukça fazla sayıda dövmeciye rastlayabilirsiniz. Dövme yaptıran, tecrübe edinmiş insanların da yönlendirmesiyle göreceksiniz ki, Bahçeşehir en iyi dövmecilere sahip bir semttir. Tercih edilme oranı da yüksek bir sayıdır. Dövme yaptıracağınız yeri seçme aşamasında iken seçeceğiniz dövme stüdyosunun dövme sanatçısı belli bir düzeyde profesyonelliğe ulaşmış olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yeteri kadar derecede bir profesyonelliğe ve tecrübeye ulaşmamış bir dövme sanatçısı seçmeniz halinde oluşabilecek bazı sorunları da olası karşılamanız gerekmektedir.

bahcesehir-dovme-model

Dövme sanatçılarının uğrak merkezleri olan;

  • Altınşehir
  • Bahçeşehir
  • Merkezköyler

Semtleri çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu hususta Bahçeşehir dövmeci Timuçin Değirmenci güvenebilirsiniz. Bu semtteki stüdyolarda kullanılan ekipmanlar kişiye özgü ve de tek kullanımlık olarak müşterilere sunuluyor. Eğer dövme yaptıracağınız yer hakkında emin olamıyor iseniz daha önce orada tecrübe edinmiş insanların yorumları ile fikir sahibi olabilirsiniz.

Bahçeşehir Dövme Fiyatları

Bahçeşehir Dövme Fiyatları

Bahçeşehir dövme fiyatlarını öğrenmek isteyen dövme severler buradaki stüdyoları ziyaret edebilir ve randevu alabilirler. Birçok kişiden duyulan dövme fiyatları hakkında emin olamayabilirsiniz. Kesin ve en net bilgiyi ancak dövme stüdyolarını ziyaretiniz sonucu öğrenebilirsiniz. Dövme yaptırmak ya da fiyat vb. hakkında bilgi almak için Bahçeşehir dövmecileri ile iletişime geçebilirsiniz. Dövme fiyatlarını etkilen faktörlerden olan şekil, renk, boyut ve el emeği dövme fiyatlarını etkileyeceğinden bunlar hakkında detaylı araştırma yapıp gitmeniz yararınıza olacaktır.

BAHÇEŞEHİR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

AdresCumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. Önay Garden Residance – YOL TARİFİ İÇİN TIKLA
Telefon0534 020 38 38
Dövme SanatçısıTattoo Art. Timuçin
Çalışma SaatlerimizPazartesi – Pazar: 09:00 | 23:45

Bahçeşehir Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci