Silivri Dövmeci

Silivri Dövmeci

Silivri dövmeci Tattoo art. Timuçin İstanbul da profesyonel dövme hizmeti vermektedir. Dövme yüzyıllardır insanoğlunun kullandığı, kendileri için anlamlı olan simge ve sözcükleri vücutlarına işledikleri bir sanattır. Dövme işlemini sanat olarak ifade etmek hiçte yanlış olmaz çünkü dövmeciler ressamlardan farklı olarak tuvale değil insan vücuduna sanatlarını icra ederler. İstanbul Silivri dövmecileri bu konuda diğer noktalara göre çok daha kaliteli hizmet sunan dövmeciler arasında yer alıyor. Bir dövmecide aranması gereken ilk husus profesyonellik olmalıdır. Bu sebeple dövme yaptırmadan önce dövmecinizin sizden önceki dövme çalışmalarını incelemenizi tavsiye ederiz. Silivri en iyi dövmeci denildiği zaman akla Tattoo Art. Timuçin gelmektedir.

silivri-tattoo-studio

Bunun sebebi kaliteli hizmet anlayışımız, tamamıyla profesyonel personel kadromuz oluşturmaktadır. Dövmelerinizi tamamıyla dezenfekte ortamlarda gerçekleştirme olup; kalıcı dövme modellerimizi bir arada sunmaktayız. Pek çok insanda kalıcı dövme de zamanla siliniyor düşüncesi mevcuttur. Silivri dövme salonu bu konuda oldukça başarı çalışmalar çıkarmaktadır. Kalıcı dövme zaman içinde pigment kaybına uğrayabilir bu durumlarda seans sayıları ile dövme tekrar canlandırılabilir. Geçici dövmenin kullanım süresi ise kalıcı dövmelere oranla çok kısa olup, daha uygun fiyata yaptırmak mümkündür. Silivri Dövmeci Tattoo Art. Timuçin  Randevu sistemi ile çalışmakta. Randevu almanız durumunda bekleme problemi yaşamaz, çalışma aralıklarımızın daha uzun olması sebebi ile daha ince ve sanatsal çalışmalara sahip olma imkanı kazanmış olursunuz.

Silivri Dövme Yapan Yerler

silivri-dovme-yapan-yerler

Silivri dövme yapan yerleri aramaktaysanız hemen hemen Silivri’nin birçok noktasında dövme salonları ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Avrupa Yakası Silivri en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz…

  • Akören
  • Bekirli
  • Kavaklı
  • Selimpaşa
  • Seymen
  • İsmetpaşa

Silivri Dövme Fiyatları

silivri-dovme-fiyatlari

Silivri İstanbul’un pek çok semtine göre ekonomik olarak nitelendirilebilecek bir semttir. Buna paralel olarak Silivri dövmeci fiyatlarının oldukça ekonomik olduğunu söylemek mümkündür. Dövme fiyatlarını arttıran en temel etken seçilen bir simgenin boyutudur. Boyut küçüldükçe fiyatta buna paralel olarak küçülecektir. Uygun fiyatlı fakat kaliteli dövmeler için en doğru adrestesiniz. Hijyen kurallarına son derece önem veriyor, fiyatlarını minimumda tutmaya özen gösteriyoruz.

silivri-dovme-salon

Sitemizde bulunan dövme çalışmalarının tamamı dövme sanatçısı Timuçin Değirmenciye ait olup kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır. Randevu almak için dövme sanatçılarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

SİLİVRİ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

silivri-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci