Şirinevler Dövmeci

Şirinevler Dövmeci

Dövme yüz yıllardır insanoğlunun en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almıştır. Şirinevler dövme salonu İstanbul da bulabileceğiniz en iyi hizmeti sunan salonlardır. İstanbul Şirinevler dövmeci profesyonel ve hijyenik ortamlarda dövmeler yapılmaktadır. Dövme yapım işlemi sırasında tek kullanımlık başlıklar kullanılır. Bu bulaşıcı hastalıkların ve enfeksiyonların önüne geçilmesine yardımcı olur. Dövmelerinizi tamamen sağlıklı ortamlarda yapmakta, tek kullanımlık başlıklar kullanmaktayız.

sirinevler-dovme-salon

Ayrıca müşterilerimize dövme işlemi sonucunda meydana gelebilecek olası durumlar için yedi yirmi dört iletişim desteği sağlamaktayız. Alerjik reaksiyonların önüne geçmek için dezenfektan özellikli kremleri ilk 2 hafta kullanmak son derece önemlidir. Şirinevler en iyi dövmecileri profesyonel dövme ustaları çalışmaktadır. Dövmeciniz in deneyimli yaptırmış olduğunuz dövmeden memnuniyet duymanıza yardımcı olacaktır. Şirinevler dövmeci Tattoo Art. Timuçin de tek kullanımlık başlıklar ile kişiye özel dövme tasarımları yapılmakta olup, uygun fiyat ile hizmet verilmektedir. Randevu ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirinevler Dövme Yapan Yerler

sirinevler-dovme-yapan-yerler

Şirinevler dövme yapan yerlere hemen hemen her yerde rastlamak mümkündür. Şirinevler en yakın dövmecileri aşağıdaki mahallelere göre sıralanmıştır. Dövme hassas bir kondur, hayatınız boyunca taşıyacağınız bu vücut sanatını amatör ellere teslim etmemenizi öneririz.

  • Fevzi Çakmak dövmeci
  • Zafer dövmeci
  • Zuhuratbaba dövmeci
  • Güven dövmeci
  • Yıldıztepe dövmeci
  • Kartaltepe dövmeci
  • Telsiz dövmeci

İstanbul Avrupa Yakası Şirinevler dövmeci olarak sıralayabiliriz.

Şirinevler Dövme Fiyatları

sirinevler-dovme-fiyatlari

Dövme fiyatlarının belirlenmesinde ki en temel unsur dövme en ve boyudur. Yaptırılmak istenilen desenin kolaylık, zorluk derecesine farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Kalıcı dövmeler zaman içinde pigment kaybına uğrayabilir fakat tamamıyla vücudunuzdan silinmez bunun gibi durumlarda ikinci seans uygulamalarımız ücretsizdir. Bu sebeple fiyatları geçici dövmelere göre daha pahalı olmaktadır. Geçici dövmelerin maksimum kullanım süresi 30 gün olup kalıcı dövmelerin kullanım süresi ömür boyudur.

sirinevler-tattoo-studyo

Şirinevler dövmeci fiyatları İstanbul’da ki pek çok semte göre çok daha uygundur. Sitemizde görmüş olduğunuz dövme modellerinin tamamı bize ait olup, sizde bu denli profesyonel dövme çalışmalarına sahip olmak için sitemiz üzerindeki iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞİRİNEVLER DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

sirinevler-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci