Basında Biz

Basında Biz

Yapmış olduğu dövmelerle bir çok konuda haber olmuş Timuçin Değirmenci çalıştığı ünlü isimlerle onların tarzlarını ve hayal sınırlarını resme dökmüştür. Türkiye’deki başarılı dövme sanatçıları arasına girmiş, ünlü isimlerin ve futbolcuların ilgisini çekmiştir.

Başarı Öyküsü

Timuçin’in bu başarı öyküsü bir çok basın organına konu olmuştur. Gazeteciler tarafından ilgi görmüştür. Mehmet topal, Luis Nani, Kadlec, Pavelkaİdo Tatlıses, Tarhan Telli gibi bir çok tanınmış isme dövme yapan Tattoo Art. Timuçin in ajandasında bir çok tanınmış isiminde randevusu bulunmakta.

Tattoo Art.Timuçin Değirmenci ile ilgili haber kaynaklarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CNN Türk | Milliyet | Hüriyet | Fanatik | DHA

Birçok haber kaynağında yer verilen dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci İstanbul’da en çok ziyaret edilen dövme salonları arasında yer almakta. Futbolcuların gözde mekanı olan dövme stüdyosu her tarza uygun ve yaratıcı model tasarımları ile gün geçtikçe dikkat çekmeye devam ediyor.

Ünlü İsimler Aynı Yerde

Türkiye’de adını sıkça duyduğumuz isimler dövmeleriyle de dikkat çekiyor. Hepsi birbirinden özel olan dövme çalışmaları Timuçin Değirmencinin yetenekli ellerinden çıkıyor. İstanbul Beylikdüzünde bulunan dövme stüdyosunda bir çok kişiyi ağırlayan ünlü dövmeci, dövme tarzlarına hakim ve en son teknoloji cihazlar ile çalışmakta. Özel randevu ile çalışan Timuçin bu sayede müşterileriyle özel olarak ilgilenmekte ve tamamen dövme sevenlerin isteklerine odaklanmakta. Kişiye özel randevu oluşturmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.