Küçükçekmece Dövmeci

Küçükçekmece Dövmeci

Küçükçekmece dövmeci işinde uzmanlaşmış ve tecrübeli dövme sanatçılarının bulunduğu İstanbul’da bulunan en prestijli vücut sanatı merkezidir. Dövme insan vücuduna resim yapma sanatıdır ve insanoğlunun yüzyıllardır kullanmakta olduğu en eski aksesuarlardan birisidir. Dövmenin asıl felsefesi kalıcı olması, ölünceye kadar taşınabilmesidir. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte kısa sürede vücuttan silinebilen fakat görüntü itibari ile kalıcı dövmeyi aratmayan dövmeler yapılmaya başlandı. İstanbul Küçükçekmece dövmeci Tattoo Art. Timuçin bu konuda son derece profesyonel dövme çalışmaları çıkarmaktadır. Küçükçekmece dövme stüdyosunda dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biriside hijyen ve sterilizasyon dur.

kucukcekmece-dovme-salon

Bu sebeple dövme yapılan bölge sağlıklı ve olası bir enfeksiyon riskine karşı korunmaktadır. Dövme yapım işlemi sırasında kullanılan ekipmanların temizliği, tek kullanımlık olması en önemli unsurlardandır. Dövmenin yapımından önce ve sonra o bölgenin temizliği son derece önemli hususlardır. Küçükçekmece dövme salonumuzda araştırmanız gereken en temel şey hijyen olacaktır. Dövme yapılmadan önce, dövme yapılacak bölgede daha az acı hissetmek amacıyla uyuşturucu kremler kullanılabilir.

kucukcekmece-tattoo-studio

Dövme yaptırdıktan sonra 1 hafta boyunca dezenfekte solüsyonları dışında, dövme yapılan bölgeye su değdirmekten ve yaklaşık 2 hafta doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmak gerekmektedir. Küçükçekmece en iyi dövmeci olan Tattoo Art. Timuçin ile hayal ettiğiniz dövmeye ulaşmak çok kolay. Tamamen profesyonel ve deneyimli dövmeciler ile hizmet verilmekte olup, hijyene önem verilmekte, uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Küçükçekmece Dövme Yapan Yerler

kucukcekmece-dovme-yapan-yerler

Küçükçekmece dövme yapan yerler oldukça fazla sayıda, her mahallede bir dövmeci ile karşılaşmak mümkün… Küçükçekmece en yakın dövmeciler;

  • Cennet dövmeci
  • Gültepe dövmeci
  • İnönü dövmeci
  • Kartaltepe dövmeci
  • Yarımburgaz dövmeci

Şeklinde saymak mümkündür. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece de uygun fiyatlı dövme hizmeti almak mümkündür.

Küçükçekmece Dövme fiyatları

kucukcekmece-dovme-fiyatlari

İstanbul da dövme fiyatları semtler arasında fahiş farklılıklar yaşanmaktadır. Bunun sebebi her semtte farklı ekonomik düzeyde müşteri kitlelerinin bulunmasıdır. Küçükçekmece dövme fiyatları son derece uygun olup, uygun fiyat ile kaliteli bir dövmeye de sahip olmak mümkündür. Sitemizde göreceğiniz çalışmaların tamamı bize ait olup, oldukça uygun fiyatlar ile sizde böyle dövmelere sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

KÜÇÜKÇEKMECE DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Küçükçekmece Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci