Hadımköy Dövmeci

Hadımköy Dövmeci

Dövme özel cihazlar ile deri altına bitkisel boya enjekte ederek usta dövme sanatçıları tarafından gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu uygulama sırasında kullanılan aletlerin tamamı steril ve insan sağlığına uygundur. Cihazlarda kullanılan iğnelerin tamamı tek kullanımlık olup yine dövme için özel üretilmektedir. Hadımköy dövmeci en son teknoloji cihazlar kullanarak, insan vücudu ile uyumlu, alerjik reaksiyon gösterme sıkıntısı bulunmayan dövme makineleri kullanır.

hadimkoy-tattoo-studio

Hadımköy en iyi dövmeci olan Tattoo Art. Timuçin de kullanılmakta olan dövme ekipmanların tamamı üstün standartlarda ve tek kullanımlıktır. Kişiye özel kalıcı dövme tasarımları yapan Timuçin Değirmenci sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile İstanbul Avrupa Yakası Hadımköy dövmecileri arasında ismini sıkça duyacağınız bir dövmecidir. Üç boyutlu, realistlik dövme tasarımları da sunmaktadır. Dövme yapımında kullanılan boyaların tamamı Dünya standartlarına uygun, insan vücuduna uyumlu kimyasal içermeyen bitkisel boyalardır. Uygun fiyatlı dövme yapan pek çok dövmecide kalitesiz boyalar kullanılmakta, fiyat bu şekilde düşürülmektedir.

hadimkoy-dovme-salon

Fakat dövme konusu oldukça hassas bir konudur. Kullanılan cihazların ve boyanın kalitesi yalnızca dövmenizin görünüşünü etkilemez bundan daha önemli bir husus olan sağlığınızı etkileyebilir. Hadımköy dövme salonları arasında profesyonel çalışma arkadaşları, nezih ortamı, dövme yapımı öncesi ve sonrası her türlü desteği ile Tattoo Art. Timuçin memnuniyet duyacağınız mekanlar arasında. Hadımköy dövmeci Tattoo Art. Timuçin randevu ve iletişim bilgileri için bizleri arayabilirsiniz.

Hadımköy Dövme Yapan Yerler

hadimkoy-dovme-yapan-yerler

Sizler için bu yazımızda Hadımköye en yakın dövmecileri araştırdık. Hadımköy de pek çok dövmeci bulmak mümkün. Hadımköy dövme yapan yerler şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Muratbey
  • İzettin
  • Boyalık
  • Ömerli

Hadımköy Dövme Fiyatları

hadimkoy-dovme-fiyatlari

Hadımköy Dövme fiyatları bir dövmeci ile konuşmadan belirlenmesi çok mümkün değildir. Bunun sebebi dövme fiyatlarını etkileyen ve dövmeciden dövmeciye değişiklik gösteren pek çok husus olmasıdır. Bunlardan birinci husus dövme fiyatlarının yaptırmak istediğiniz şekle bağlı olarak değişiklik göstermesidir. Yaptımak istediğiniz şekil 3 boyutlu yahut detaylı ise Hadımköy dövme fiyatları bu doğrultuda artmaktadır. Kaliteli bir dövmecide, kaliteli malzemeler kullanılmakta, kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır buda dövme fiyatlarını etkileyen en önemli husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Tattoo Art. Timuçin kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli personelleri ile size bir telefon uzaklığında. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

HADIMKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

hadimkoy-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci