Bebek Dövmeci

Bebek Dövmeci

Bebek Dövmeci Tattoo Art. Timuçin Uzman kadrosu ve on beş yıllık tecrübesi ile İstanbul Avrupa Yakasında profesyonel olarak hizmet vermekte. Bildiğiniz üzere dövmeler, hayatımızda çok farklı anlamlar ve yerler almaya başladı. Hal böyle olunca da, dövme yaptıranların ve yapanların sayısı da bir hayli arttı ve artmaya da devam ediyor. Ancak son zamanlarda, dövme  sektöründe de bir sürü sahte ya da yanlış dövme yapan dövmeciler var. Eğer siz hayatınız boyunca taşıyacağınız ya sizi temsil edecek dövmeyi, gerçekten bu işin uzmanlarına ve profesyonellerine yaptırmak istiyorsanız, Bebek dövme sanatçısı Timuçin sizler için hizmet veriyor.

Bebek Tattoo Salon

İstediğiniz şekli, yazıyı ya da sizi yansıtan herhangi bir kavramı, Bebek dövmeci Timuçin Değirmenci usta ve profesyonel olarak, sizin vücudunuzda istediğiniz her bölgeye işliyor. Bebek en iyi dövmecileri barındıran bölgelerden birisidir. Sizde İstanbul Bebek’e gidebilir ve usta ve uzman dövmeci ellerden yardım alarak, vücudunuza istediğiniz dövmeyi uygulatabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Bebek’te elit ve entelektüel bir bölge olduğu için, bünyesinde bir çok dövmeci barındırıyor.

Bebek Dövme Yapan Yerler

Bebek Dövme Yapan Yerler

Bebek dövme yapan yerler, dövmenin iki çeşit karşılığı vardır aslında. Birinci karşılığını yani bilimsel ve madalyonun ilk yüzü ve aynı zamanda da önemsenmeyen ve umursanmayan tarafını şöyle belirtebiliriz ki dövme, herhangi bir şeklin vücudunuza işlenmesi ve uygulanmasıdır. İkinci karşılığı yani manevi ve madalyonun öbür yüzü ve aynı zamanda da insanlar için, önem taşıyan ve umursanan tarafı. Bu tarafını şöyle belirtebiliriz ki dövme, bir insanın karakterini ve benliğini yansıtan herhangi bir şekildir. Bebek’te başlıca dövme yapan yerlerden bahsedecek olursak,

  • Aziz Doğan
  • Bostan
  • Nisbetiye

Gibi başlıklarını sıralayabiliriz. Sizde dövme yaptırmak istiyorsanız, Bebek’te ki dövmecilere gidebilir ve istediğiniz dövmeyi yaptırabilirsiniz.

Bebek Dövme Fiyatları

Bebek Dövme Fiyatları

Bebek Dövme fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Yalnız size şunu söylemek gerekir ki dövme fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Yani gittiğiniz semtten tutun da yaptırdığınız yerin ismine kadar dövme fiyatları etkilenir. Dövme fiyatlarını ise belirleyen unsurlar vardır. Bu unsurlar dövmenin şekli, kullanılan malzeme, kullanılacak olan renkler gibi bir sürü unsuru barındırır. Yaptırmak istediğiniz dövmenin fiyatı ile ilgili kesin ve daha net bir bilgi almak istiyorsanız, Bebek dövmecisine gitmenizi ya da iletişim kurmanızı, öneririz.

BEBEK DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Bebek Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci