Halkalı Dövmeci

Halkalı Dövmeci

Günümüzde dövme pek çok insan tarafından tercih edilen en temel vücut süsleme sanatı olarak kabul edilmekte. İstanbul halkalı dövmeci Timuçin pek çoğunda kişiye özel kalıcı ve geçici tasarım dövmeleri yaptırmak mümkün. Halkalı en iyi dövmecisi olan Tattoo Art. Timuçin işindeki ustalığı ile nam salmış durumda.

halkali-tattoo-studio

Dövme işlemi bulaşıcı hastalıkların insanlar arasında taşınmasına uygun bir yöntemdir. Bu sebeple dövmeci seçiminde dikkat edeceğimiz ilk husus dövmecilerde kullanılan ekipmanların tek kullanımlık olup olmadığı ve ortam hijyenidir. Tattoo Art. Timuçin olarak tamamen tek kullanımlık başlıklar ile dövmelerinizi yapmaktayız. Ekipmanlarımızı tamamı insan bedeni ile uyumlu cerrahi malzemelerden oluşmakta olup bulaşıcı hastalıklar ve alerjik reaksiyonların önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

halkali-dovme-salon

Dövmelerimizde kullanmakta olduğumuz dövme boyalarının tamamı organik malzemelerden üretilmiş olup, insan bedeni ile uyumludur. Geçici dövmelerin kullanım süresi gün ile 15 gün ile 1,5 ay arasında değişmekte iken kalıcı dövmeler ömür boyu vücudunuzdan çıkmayacaktır. Kullandığımız organik boyalar sayesinde dövme rengindeki solma gibi bir durum olmayacaktır, daha uzun süre kalıcı dövmeler elde edilmiş olur. Halkalı dövme salonlarında fiyatlar İstanbul’da ki pek çok noktaya göre çok daha uygun aralıklardadır. Halkalı dövmecileri aramaktaysanız Tattoo Art. Timuçin internet sitemizi ziyaret ederek yaptığımız çalışmaların incelemenizi tavsiye ederiz. Tattoo Art. Timuçin Halkalı dövmeci salonu ailesi olarak uygun fiyat aralıklarında kaliteli ve özgün dövme tasarımları sunmaktayız.

Halkalı Dövme Yapan Yerler

halkali-dovme-yapan-yerler

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı dövme yapan yerlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu durumun sebebi dövme sanatına olan rağbetin her geçen gün katlanarak artmasıdır. Halkalı en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Atakent
  • Söğütlüçeşme
  • Gültepe

Halkalı Dövme Fiyatları

halkali-dovme-fiyatlari

İstanbul da farklı noktalarda dövmecilerden fiyat almak istediğiniz de aynı dövme modeli için farklı fiyatlar söylediklerini görürsünüz bu durumun temel sebebi dövme yaptıracağınız semtin dövme fiyatlarını etkilemesidir. Dövme fiyatlarını etkilemekte olan bir diğer husus ise seçilen dövme modelimin zorluk kolaylık durumudur. Halkalı dövme fiyatları konusunda bölgenin en uygun fiyatlı dövmecisi olduğunu garantisini sunan Tattoo Art. Timuçin’e web sitemiz üzerinde yer almakta olan iletişim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

HALKALI DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

halkali-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci