Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj kaş kontörü, kalıcı eyeliner ve dipliner, ipek kirpik, dudak kontörü ve renklendirme seçeneklerini bulunduran güzellik ve estetik operasyonudur. Kalıcı makyaj günümüzde en çok tercih edilmesinin nedeni kadınların beğenmediği ve değiştirmek istediği bölgelerini ameliyat ve dikiş izi olmadan güzelleşmelerini mümkün kılmasıdır.

Vücudun bir çok bölgesine uygulanabilen ve güzel, estetik görünüm kazandıran güzellik işlemleri sürekli yenilemek zorunda kaldığımız makyaj tazeleme işlemlerimizi zamandan tasarruf ederek kalıcı hale getirmemizi sağlar.

KALICI MAKYAJ UYGULAMALARI VE YAPILAN BÖLGELER

Kaş kontörü, yüz yapınıza en uygun şekilde anatomik olarak biçim,kalınlık ve dolgunluk sağlamasına yardımcı olur. Kontör uygulaması dökülmüş veya seyrekleşmiş olan kaşların yerine tek kullanımlık ve steril mikro iğneler ile bölgenin hacim kazanmasını sağlar. Bu yöntemle orijinal kaş renginize uygun olarak tasarlanır. Böylelikle her gün kaşlarınızı kaş farı ile boyamaz,zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

İpek Kirpik; gerçek kirpiklerinizin uzunluğunu ve yoğunluğunu arttıran tekniktir. Üst göz kapağına özel olarak üretilen medikal yapıştırıcı ile sizin için özel üretilen ipek kirpikler tek tek yapıştırılır. Kişinin isteğine ve göz kapak yapısına göre yoğunluk ve uzunluk belirlenmektedir. 2-3 ayda tek tek ipek kirpikler dökülmeye başlar, 2-3 ayda bir yeniletmelisiniz.

Eyeliner, uzun ve kısa kuyruklu olarak yapılmaktadır. Dipliner ise kirpik diplerinize sizing istediğiniz kalınlıkta bir çizgi şeklinde çizilen bir makyaj uygulamasıdır. Uygulama öncesi lokal krem sürüldüğü için işlem sırasında acı hissedilmez.

Dudak Kontürü ise dudak çerçevesinde renk belirginleştirme yapılmasıdır. Bu teknik sayesinde dudaklarınız daha dolgun ve canlı gözükmektedir.

SELEN DEMİRLİ İLE KALICI MAKYAJ

Selen Demirli, 1 yıllık eğitim süreci 5 yıllık tecrübesi ile İstanbul’da kalıcı makyaj hizmeti vermektedir. Kişinin yüz anatomisine uygun kalıcı makyaj tasarımları yapmaktadır. Özellikle kaş tasarımı ve ipek kirpik konusunda uzmanlaşan Selen Demirli 400e yakın kaş tasarımı yapmıştır. Selen Demirli iletişim bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca instagram sayfasını takip ederek tüm çalışmalarını inceleyebilir ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm kalıcı makyaj çalışmalarımız kendi çalışmalarımızdır başka bir yerde kopyalanıp kullanılması yasaktır.

 

İLETİŞİM NUMARAMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci