Büyükçekmece Dövmeci

Büyükçekmece Dövmeci

Büyükçekemece dövmeci Tattoo Art. Timuçin özgün tarzı ve profesyonel çalışmaları ile İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Sizde vücudunuza hayatınız boyunca taşımaktan asla bıkmayacağınız ve karakterinizi yansıtacak bir dövme yaptırmak istiyorsanız, Büyükçekmece dövmeci Timuçin tam da sizin isteklerinize göre hizmet veriyor. Büyükçekmece dövme ustasına gidebilir ve istediğiniz dövmeyi vücudunuzun istediğiniz yerine ve istediğiniz ebatta yaptırabilirsiniz.

buyukcekmece-tattoo-salon

Sizlere şunu açık ve net bir şekilde tanımlayabiliriz ki Büyükçekmece dövmecileri, gerek vermiş olduğu hizmetteki kusursuzluğu ile gerek siz dövme yaptıracak adayların uyarılarını ve belirtilerini dikkate alması ile hizmette sorun çıkarmayarak siz dövme yaptıracak adayları memnun etmeyi amaçlıyor ve en iyi şekilde hizmet veriyor. Bildiğiniz üzere Büyükçekmece bünyesinde bir çok semt bulunduruyor. Bu yüzden sizlere Büyükçekmece’de dövme yapan yerler hakkında detaylı bir bilgi vermek istiyoruz.

Büyükçekmece Dövme Yapan Yerler

Büyükçekmece Dövme Yapan Yerler

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Büyükçekmece dövme yapan yerleri araştırıyorsanız doğru yerde olduğunuzu ve doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sizde ömür boyunca size eşlik edecek ve hayatınızı temsil edecek olan dövmeyi yaptırmak istiyorsanız, Büyükçekmece en iyi dövmeci sizler için hizmet veriyor. İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece’de dövme yapan yerleri belirtecek olur isek;

Adres:Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Paşa Cad. No:63, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Telefon:0534 020 38 38
Dövme Sanatçısı:Tattoo Art. Timuçin
Çalışma Saatlerimiz:Pazartesi – Pazar : 09:00 | 23:45

DİKKAT: Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmalarını referans olarak inceleyiniz. Kalıcı dövmeler bir çok amatör dövmeci tarafından ucuz fiyat verilerek yapılmakta ve geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaratmaktadır.

  • Batıköy
  • Güzelce
  • Tepecik
  • Güzelşehir
  • Tepekent

gibi başlıca noktaları belirtebiliriz. Sizde Büyükçekmece’deki en iyi dövmeciye giderek ve yaratıcılığınızı, tecrübeli ellere teslim edebilirsiniz. Büyükçekmece dövme fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki yazılarımızı okumaya devam edin.

Büyükçekmece Dövme Fiyatları

Büyükçekmece Dövme Fiyatları

Büyükçekmece dövme fiyatları ile ilgili şunu kesin ve açık bir şekilde belirtebiliriz ki, dövme konusunda kesin bir ücret ya da meblağ belirlenememektedir. Bunun sebebi ise, yaptıracağınız şeklin ya da yazının kesin olarak belli olmamasıdır.  Çünkü sizin karakteriniz, Dünya’da yaşayan diğer 8 Milyar insandan farklı ve siz özelsiniz. Bu yüzden özel bir dövme yaptıracağınız da da, sizin karakterinizin nasıl bir şekil, yazı ya da kavram ile ifade edilebileceğini bilmediğimizden mütevellit, kesin bir meblağ bildiremiyoruz. Ancak şunu belirtebiliyoruz ki, yaptıracağınız dövmeyi kaliteli yaptırıp maddi yönünü önemsememelisiniz.

Buyukcekmece-dovmeci-studyo-istanbul

Yine de aklınızda bir fikir oluşturabilmek ve ortalama bir tahminde bulundurmak için, sizlere şunu belirtiyoruz ki, dövmenin büyüklüğü, dövmenin şekli, dövmede kullanılan renk yelpazesi, dövmede ki kullanılan malzeme miktarı dövme fiyatlarını etkileyen hususlardır. Kesin ve net bir meblağ öğrenmek istiyorsanız sizlere önerimiz, Büyükçekmece dövmeci Timuçin ile iletişime geçmenizdir.

BÜYÜKÇEKMECE DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Büyükçekmece Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci