Mimaroba Dövmeci

Mimaroba Dövmeci

Dövme modasının başlamasıyla birlikte İstanbul da dövme yapan salonların sayısı da artmaya başladı. Dövme yüzyıllardır kullanılan ve belkide en eski vücut aksesuarlarından birisidir. Fakat son zamanlarda kullanılmaya başlanan ileri teknoloji cihazlar ile dövme yaptıranların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus dövme ustasının maharetidir. Mimaroba dövmeci Tattoo Art. Timuçin bu konuda oldukça kaliteli işler çıkarmaktadır.

mimaroba-tattoo-studio

Mimaroba en iyi dövmecisi Tattoo Artist Timuçin’in olduğunu söylemek hiçte yanlış olmaz. Tamamen hijyenik ortamlarda hizmet verilmekte olup, müşteri talepleri önemsenmektedir. Dövme yapım işleminden önceki aşamalarda süreçle ilgili detaylı bilgiler verilmekte, işlemden sonra ise kullanılması gereken yahut kaçınılması gereken hususlar konusunda müşteriler detaylı bir şekilde aydınlatılmaktadır. Mimaroba dövmeci son derece profesyonel personelle hizmet vermekte, kalıcı dövmenin yanında geçici dövme hizmeti de sunulmaktadır. Dövme yaptırmak isteyenlerin İstanbul Mimaroba dövmecilerine uğrayarak fiyat ve stil konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mimaroba Dövme Yapan Yerler

mimaroba-dovme-yapan-yerler

Mimaroba dövme yapan yerleri sıralayacak olursak, Mimaroba en yakın dövmecileri  şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yeni Mahalle Dövmeci
  • Karaağaç Dövmeci
  • Celaliye dövmeci
  • Ekinoba Dövmeci
  • Sinanoba Dövmeci

İstanbul Avrupa Yakası Dövme salonu olarak hizmet veren dövme stüdyomuz 7/24 Hizmet vermektedir.

Mimaroba Dövme Fiyatları

mimaroba-dovme-fiyatlari

Mimaroba Dövme fiyatları arasında İstanbul’daki semtler arasında çok büyük farklılıklar meydana gelmektedir. Bu farklılıkların temel sebebi dövmecilerin ustalık ve tecrübe düzeyleridir. Unutulmamalıdır ki her lüks bir semtte yaptırılan dövme kaliteli bir dövme değildir. Mimaroba dövme fiyatları İstanbul’daki pek çok semte göre çok daha uygundur. Dövme fiyatları yapılacak dövmenin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Dövme fiyatlarını belirleyen bir diğer durum ise yaptırmak istediğiniz dövmenin çeşididir. Kalıcı dövmeler, geçici dövmelere göre  çok daha uzun ömürlü fakat daha pahalı dövmelerdir.

mimaroba-dovme-salon

Kalıcı dövme yahut geçici dövme yaptırmak istediğiniz dövmeye göre fiyat belirlenecektir. Tattoo Art. Timuçin web sitesi üzerinde bulunan tüm çalışmaları kendisine aittir. Sizde bu derece kusursuz dövmelere sahip olmak istiyorsanız iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçebilir, dövme fiyatları ve dövme konusunda merak ettiğiniz her hususla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Rezervasyon sistemi ile hizmet verilmekte olup, kişiye özel dövme tasarımları da yapılmaktadır.

MİMAROBA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

mimaroba-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci