Avcılar Dövmeci

Avcılar Dövmeci

Avcılar Dövmeci Tattoo Art. Timuçin, her geçen gün gelişen ve ilgi görmeye başlayan sanatlardan birisi olan dövme sanatı konusunda önde gelen isimlerin başını çekmektedir. İstanbul da dövme yaptırmak için iyi bir yer arıyorsanız öncelikle Avcılarda dövmeci Timuçin Değirmenciyi araştırmanızı tavsiye etmekteyiz.

avcilar-dovme-calismalarımız

Avcılar dövme salonu araştırmaktaysanız bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu yazımızda Avcılar en iyi dövmecisine ulaşmanıza yardımcı olacağız. Dövme yaptırırken kendimiz için anlamlı sembolleri ve resimleri seçmeye özen gösteririz seçilen resmin vücudumuzda güzel durması için dikkat edilmesi gereken iki nokta bulunmaktadır.

avcilar-dovme-model

Bunlardan ilki dövme yaptırmak istediğimiz bölgenin seçtiğimiz resme ve resmin büyüklüğüne uygun olması bir diğer nokta ise dövmeyi yapan dövmecinin bu konudaki profesyonel olmasıdır. Profesyonel çalışanları ile hizmet veren bu dövmecinin çıkarmış olduğu çalışmalardan memnun kalmamak imkansız. Her şeyden önce hijyene son derece önem verilmekte, dövme sırasında kullanılan cihazlar sık sık dezenfekte edilmekte, bu durum dövme yaptırırken içinizin son derece rahat olmasını sağlıyor.

avcilar-tattoo-salon

İşlem sonucunda ortaya çıkabilecek reaksiyonların önüne geçilmek adına dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda detaylı açıklamalarda bulunulmakta. Henüz dövme yaptırmadan dövme yaptırdıktan sonra sizi bekleyen süreçle ilgili personel tarafından yeterince bilgilendirileceksiniz. Buda yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanmaları sağlamakta. Sunmuş olduğumuz kaliteli işçilik, müşteriler ile olan samimi diyalog sayesinde İstanbul Avcılar en iyi dövmeci demek  yanlış olamayacaktır.

Avcılar Dövme Yapan Yerler

avcilar-dovme-yapan-yerler

Avcılar dövme yapan yerler araştırıldığında pek çok dövmeciye rastlanacaktır.

Adres:Cihangir, Burnaz Cad. 42/A, 34320 Avcılar/İstanbul
Telefon:0534 020 38 38
Dövme Sanatçısı:Tattoo Art. Timuçin
Çalışma Saatlerimiz:Pazartesi – Pazar : 09:00 | 23:45

DİKKAT: Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmalarını referans olarak inceleyiniz. Kalıcı dövmeler bir çok amatör dövmeci tarafından ucuz fiyat verilerek yapılmakta ve geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaratmaktadır.

avcilar-dovme-kapatma

Çalışmalarımızdan Bazıları

  • Cihangir
  • Denizköşkler
  • Gümüşpala
  • Firuzköy

İstanbul Avrupa Yakası en yakın dövmeciler Avcılar olarak sayılabilir.

Avcılar Dövme Fiyatları

avcilar-dovme-fiyatlari

Avcılar Dövme fiyatları seçilen resmin yahut sembolün büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Dövme yaptırmak istediğiniz boyut ve yaptırmak istediğiniz resim belli ise dövmeciler de fiyatlar çok farklılık göstermemektedir. Ayrıca Avcılar dövme fiyatlarını etkileyen bir diğer etken ise seçtiğiniz dövmenin işçiliğidir.

Karışık resimler, uzun işçiliğe ihtiyaç duyulan sembollere göre fiyatlar değişebilmektedir. Avcılar dövmeci fiyatlarını etkileyen bir diğer etken ise dövmecinin bulunduğu semt ve dövmecinin tanınmışlığı dır. Unutmayın ki dövme ömür boyu sizi simgeleyecek ve sizinle kalacak bir aksesuardır. Kaliteli dövme için Tattoo Art. Timuçin dövme sanatçısı ile iletişime geçebilirsiniz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

avcilar dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci