Kağıthane Dövmeci

Kağıthane Dövmeci

Kağıthane dövmeci İstanbul’daki dövme sevenlerin  uğrak noktalarından ve sanat merkezlerinden bir tanesidir. Dövme yaptırmayı düşünüyor hatta Kağıthane dövme salonlarını araştırıyorsanız bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Dövme yaptırmak oldukça kararlılık isteyen bir işlemdir. İlk aşama dövme yaptırmak istediğiniz yerin seçilmesidir. Vücudun hemen her noktasına dövme yapmak mümkündür fakat her bölgede aynı etkiyi almak pek mümkün değildir.

kagithane-tattoo-studio

Bu sebeple dövme modelinin ve yaptırılacak yerin seçiminde dövme sanatçısı ile diyalog halinde olmak son derece önem arz eder. Dövme için en çok tercih edilen yerler kadınlar için ayak bileği ve göğüs, erkekler için ise üst kol ve göğüstür. Dövme model seçiminde dikkat edilecek bir diğer husus ise dövme boyutudur.

kagithane-dovme-salonu

Kağıthane dövmeci Timuçin Değirmenci hazırlıklarını steril ortamda yapar. Dövme yapım işlemi sırasında deri hücrelerine bitkisel boya enjekte edilir ve şekiller oluşturulur. Bu işlem sırasında ikinci seans gerekebilir. Seans sebebi ise her şeklin çok küçük boyutlarda yapılması çokta mümkün değildir. Bu sebeple dövme yaptırmadan önce dövmecinize tam bir boyut belirtmemeniz çalışmanın kaliteli çıkarılabilmesi açısından önemlidir.

Kağıthane Dövme Yapan Yerler

kagithane-dovme-yapan-yerler

Kağıthane dövme yapan yerlerin sayısı her geçen gün hızla artıyor. Avrupa Yakası Kağıthane en yakın dövmecileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Esentepe
  • Harbiye
  • Aslantepe
  • Gültepe
  • Sanayi Mahallesi

İstanbul Kağıthane dövmecileri teknolojinin gelişmesine paralel bir şekilde kullandıkları ekipmanlarıda geliştirmeye başladılar. Dövme yapımında hijyen son derece önemlidir bu sebeple Kağıthane en iyi dövmeci Tattoo Art. Timuçin’i tercih etmelisiniz. Uygun fiyat seçenekleri, deneyimli personel kadrosu ile profesyonel ve özgün dövmelere sahip olacaksınız.

Kağıthane Dövme Fiyatları

kagithane-dovme-fiyatlari

Kağıthane Dövme fiyatlarının belirlenmesinde pek çok kıstas bulunmaktadır. Bu sebeple istediğiniz dövmeyi, boyutunu tam olarak belirtmeden dövme fiyatının belirlenmesi çokda mümkün değildir. Dövme fiyatı belirlenirken ilk dikkate alınan husus işçilik olacaktır. Bir diğer husus ise dövme büyüklüğüdür. Özgün tasarımlı yahut üç boyutlu dövme istenmesi durumunda fiyat bir miktar daha artacaktır.

Kağıthane dövme fiyatları İstanbul’un diğer semtlerine göre çok daha uygundur.  Tattoo Art. Timuçin web sitemiz üzerinde yer  alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilir dövme hakkında merak ettiğiniz her soruyu bize yöneltebilirsiniz.

KAĞITHANE DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Kağıthane Dövmeci
kagithane-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci