istanbul-dovme-fiyatlari

İstanbul Dövme Fiyatları

İstanbul dövme fiyatları konusunda bir çok seçeneğiniz bulunsa da önemli olan doğru dövme sanatçısını bulmaktır. Dünyanın büyük bir kısmında yıllardan beri çok popüler olan dövme elbette ülkemizde de belirli bir çevrede popülerdi. Ancak son yıllarda dövme halkın her kesimine yayıldı ve neredeyse herkesin ya dövmesi var ya da dövme yaptırmayı hayal ediyor. Dövme sevenlerin artması ile birlikte Türkiye’nin hemen her şehrinde birçok dövme stüdyosu bulunur hale gelse de İstanbul tabi ki ülkemizde dövmenin, dövme sevenlerin ve dövmecilerin başkenti durumunda. Bu güzel şehrin dört bir yanında üstelik birçoğu da oldukça ünlü dövmecilere ait sayısız dövme stüdyosu var, yani eğer dövme yaptırmak istiyorsanız rotanız kesinlikle İstanbul olmalı.

İstanbul’da her bütçeye uygun dövmeci alternatifleri var

İstanbul’da her bütçeye uygun dövmeci alternatifleri var

İstanbul’un çok sayıda dövmeciye ev sahipliği yapması beraberinde her bütçeye uygun dövmecilerin de bulunmasını getiriyor. Dövme fiyatları için kesin bir rakamdan bahsetmek tabi ki imkansız, ancak dövme fiyatları şunlara göre belirleniyor;

  • Dövmenin boyutu
  • Kaç renk olacağı
  • Desenin ne kadar detaylı olduğu

Bunların yanı sıra dövmenin başka bir dövmeyi ya da yara izini kapatmak için yapılıp yapılmadığı da fiyat konusunda rol oynar ve tüm bu kriterlere göre her dövmeci kendi fiyatını belirler. İstanbul dövme fiyatları dövmeci den dövmeciye fark gösterir.

İyi bir dövmeciye daha fazla ödemeyi göze almalısınız

İyi bir dövmeciye daha fazla ödemeyi göze almalısınız

İstanbul dövmeci fiyatları konusunda önemli unsurlardan biri de dövmecinin kendisi, yani daha net bir ifade ile iyi bir dövmeciye dövme yaptırmak doğal olarak daha maliyetli. Yani hayat boyu vücudunuzda taşıyacağınız dövmenin hayallerinizdeki kadar güzel olmasını istiyorsanız İstanbul’da her bütçeye uygun dövmeci olsa da tercihinizi başarılı bir dövme sanatçısından yana kullanmanız en doğrusu.

Araştırmadan karar vermeyin

Araştırmadan karar vermeyin

Dövmeci seçerken aklınızdaki ölçüt yalnızca İstanbul dövme fiyatları olmamalı, hatta fiyat ikinci sırada olmalıdır. Önceliği doğru dövmeciyi bulmaya vermenizde fayda var, yani öncelikle doğru dövmeciyi bulup sonrasında fiyat konusunda seçtiğiniz dövmeci ile anlaşmaya çalışmanız çok daha makul.

Kısacası İstanbul dövme fiyatları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor ve bu güzel şehrin dört bir yanında birbirinden yetenekli. Başarılı dövme sanatçıları sizi bekliyor.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

istanbul dövme fiyatları iletişim
Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci