profesyonel-dovme-fiyatlari

Profesyonel Dövme Fiyatları

Profesyonel dövme fiyatları hakkında tüm bilmek istediğiniz sorularını bu makalemizde cevaplamaya çalışacağız. Dövmenin yolculuğu binlerce yıl önceye uzanıyor ve bu kadim sanat binlerce yıldır insanların vazgeçilmezlerinden biri, ancak son 50-60 yıldır modern insanların belki de en fazla ilgi gösterdiği sanat dalları arasında ilk sıraya kurulmuş durumda. Evet, dövme bir sanat dalı, vücuda çeşitli tekniklerle resimler, şekiller çizilmesi olan dövme bu nedenle herhangi bir kişi tarafından yapılabilecek bir işlem değil ve hem eğitim, hem yetenek hem de deneyim gerektiriyor. Profesyonel bir dövmeci bu üç kriteri de taşımalı ve vücudun dövme yapılmaya uygun her bölgesine aynı ustalıkla dövme yapabilmeli. Mesleği dövmecilik olan, bu konuda yetkin ve yetenekli sanatçıların dışındaki insanlara yaptırılan dövmelerin sonunun büyük bir hüsran olduğu bilinen bir gerçek.

İyi dövmeciyi bulmadan dövme yaptırmak büyük bir hata

İyi dövmeciyi bulmadan dövme yaptırmak büyük bir hata

Dövme vücutta hayatın sonuna kadar kalır, dövme yaptırmadan önce yaptırılacak desenin hayat boyu taşınacağı göz önünde bulundurularak özenle seçilmesi gerekir. Ayrıca iyi bir dövmeci bulmak da en az desen seçimi kadar önemlidir. Profesyonel bir dövmecinin yapacağı dövme hem sağlıklı hem de başarılı olur, fiyatı da tüm bunlara göre belirlenir. Fazla para vermeyeyim, ucuza dövme yaptırayım diyorsanız şunu bilmelisiniz ki, bu hayatınız boyunca taşıyacağınız bir hata ile baş başa kalmanıza neden olabilir.

Kaliteli dövme için yeterli bütçeyi ayırmak gerekir

Kaliteli dövme için yeterli bütçeyi ayırmak gerekir

Kaliteli bir dövme yaptırmak için elbette dövmenin büyüklüğü, kaç renk olacağı gibi bazı kriterler önemlidir. Göz önünde bulundurulması gereken yeterli bütçeyi ayırmaktır. Profesyonel dövme fiyatları her dövmeciye göre değişebilir ancak şunu söylemeliyiz; kaliteli, estetik bir profesyonel dövmenin çok düşük fiyatlı olma olasılığı yoktur. Bu size dövme sanatçısı seçiminde de yol gösterebilecek önemli ipuçlarından biridir, eğer bir dövmeci çok ucuza dövme yapıyorsa ne kullandığı malzemelerin yüksek kaliteli olma ne de yaptığı dövmelerin usta işi olma olasılığı yoktur.

Dövme için tek bir fiyattan bahsetmek imkânsız

Dövme için tek bir fiyattan bahsetmek imkânsız

Kısacası profesyonel dövme fiyatları konusunda tek bir fiyattan bahsetmek imkansızdır. Bu nedenle eğer kafanızda bir desen ya da şekil varsa bununla birlikte profesyonel bir dövme sanatçısına gitmeniz gerekir. Fikir alış verişinde bulunmanız hem de tam olarak bir fiyat almanız en doğrusu.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Profesyonel Dövme Fiyatları İletişim
Whatsapp ve Mobil telefon hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci