Amatör Dövme Kapatma

Amatör Dövme Kapatma

Herkes hayatında bir takım hatalar yapar ancak bu hataların bazıları ne yazık ki kalıcı olur. Amatör dövmecilere ya da aslında dövmeci olmayan kişilere yaptırılan dövmeler de bu kalıcı hatalardan biridir. Kimi zaman insanın kendisine olan güvenini kaybetmesine dahi neden olabilir. Ancak neyse ki bu görsellikten uzak, genellikle yaptırılmak istenen desenle uzaktan yakından ilgisi olmayan dövmelerden kurtulmak imkansız değil. Amatör dövme kapatma ile usta bir dövme sanatçısı tarafından yapılacak cover up çalışması sayesinde eski dövmeden kurtulup yepyeni ve harika görünen bir dövmeye sahip olabilirsiniz.

Amatör Dövme Kapatmak Ciddi Bir İş

Amatör Dövme Kapatmak Ciddi Bir İş

Söz konusu amatör dövme kapatma olduğunda dövmenin ciddi, dolayısıyla ciddiye alınması ve gerek desen gerekse dövmeci seçimi konusunda çok dikkatli olunması gereken bir iş olduğunun altını çizmeden geçmek olmaz. Zira bunlara dikkat edilerek yapılacak doğru seçimler neticesinde kötü bir sonuçla karşılaşma ve bir süre için bile olsa rahatsızlık verici bir dövme ile dolaşmak zorunda kalma riski bulunmuyor. Yani lütfen dövme yaptırmadan önce yaptıracağınız desen konusunda emin olun ve doğru dövmeciyi bulmak için de yeterli araştırma yapmayı ihmal etmeyin.

Cover Up Uzmanlık İster

cover-up-uzmanlik-ister

Amatör dövme kapatma ya da cover yaptırmak için usta dövme sanatçısı ile çalışmak gerekiyor. Zira ancak deneyimli, yetenekli ve usta bir dövmeci eski dövmenin üzerini kusursuz şekilde kapatabilecek dövmeler yapabilir.

Amatör Dövme Kapatma Fiyatları

amator-dovme-kapatma-fiyatlari

Amatör dövme kapatma fiyatları diğer dövmelere kıyasa tabi ki daha yüksek. Bunun sebebiyse kapatma yapmanın sıfırdan bir dövme yapmaktan çok daha zor ve uğraştırıcı bir iş olması. Bunun yanı sıra yaptırılacak olan dövmenin eni, boyu yapılacağı bölge, kaç renkli olacağı gibi birçok unsur da dövme fiyatının belirlenmesi konusunda rol oynuyor. Bu nedenle dövme kapatma fiyatları konusunda belirli bir rakamdan söz etmek mümkün değil. Bu konuda bilgi almak için dövmeci ile görüşmek en doğrusu. Kısacası amatör dövme kapatma ile can sıkan kötü dövmelerden kurtulup, şık, etkileyici dövmelere sahip olmak ve kendini çok daha iyi hissedebilmek mümkün ama tabi ki doğru dövmeciye yaptırmak kaydıyla.

Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci