realistik-dovme-modelleri

Realistik Dövme Modelleri

Realist dövme modelleri dövmeler arasında en önemli yeri almaktadır çünkü bir dövmeye gerçekçi görünüm kazandırabilmek bir çok farklı boyayı kullanabilmek ve özel bir çalışma gerektirir. Türkiye genelinde Realistik dövme modelleri çalışması yapabilen iyi dövme sanatçıları vardır bunlardan bir çoğu yapacağı dövmenin modeline göre çizimleri kendileri dövme yaptıracak kişinini isteğine göre hazırlar, çizim aşamasında dövmeye üç boyutlu görünüm kazandırır perspektif noktalarını iyi bilir ve sonuç olarak dövme yapıldığında hangi açıdan bakılırsa bakılsın gerçekçi bir görünüm kazanmıştır.

Realistik Modeller

Realistik Dövmenin Anlamları

Realistik dövmenin anlamları yaptıracağınız dövme modeline göre değişebilmektedir her dövme kendi modeline göre anlam taşımaktadır. Yaptıracağınız dövme sevdiğiniz bir hayvanın görünümü veya sevdiğiniz bir manzara veya doğa fotoğrafı dahi olabilir. Genel olarak Realistik dövmenin anlamlarına şunu söyleyebiliriz.

  • Gerçekçi görünüme sahip olması
  • Üç boyutlu görünümü olması
  • Renkli veya renksiz modellere ayrılabiliyor olması

Realistik Dövme Fiyatları

Realistlik dövme fiyatları genellikle belirlediğiniz modelin boyutuna göre değişebilmektedir. Seçmiş olduğunuz dövme modelinin boyutu artıkça doğal olarak harcanan zamanda artacağından dövme sanatçısı tarafından fiyatı da bu noktada değişiklik gösterebilecektir, burada dikkat etmeniz gerek dövme fiyat almadan önce dövme modelinin en ve boy oranını belirtmeniz olacaktır.

İstanbul da en iyi realistik dövme yapan yerler

Elbette, Türkiye’ de oldukça popüler olan dövmeciler mevcut fakat oturduğunuz ikametgah İstanbul ise bunu baz alarak bahsedelim biraz.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

realistik dövme sanatçısı iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir