Eyüp Dövmeci

Eyüp Dövmeci

Birçok aksesuar kullanmaktayız ve her yıl neredeyse her mevsim farklı tarzda farklı renklerde aksesuarlar moda olarak karşımıza çıkmaktadır. Aksesuar çeşitlerinden olan dövme her zaman rövanşta ve yapılmaya karar vermek için çok düşünülen bir konudur. Eyüp dövmeci salonunda sizler için hazırlanan fırsatları kaçırmayın. Aklınızda olan sorulara cevap bulacağınız profesyonel olan dövme sanatçılarına sorma fırsatınız olacaktır. Dövme yaptırmadan önce ilk olarak size getireceği sıkıntıları merak ediyorsunuzdur. Dövme yaptırmadan önce Eyüp dövmeci de modelin size getirilerini ve ne gibi sorunlar yaşayacağınıza dair bilgi verilecektir.

eyup-tattoo-studio

Profesyonel yardım almanız dövme yaptırmak sizin için artık çok sıkıntılı olan bir durumda ziyade güven içerisinde yaptırabileceksiniz. Avrupa Yakasında bulunan Dövme salonlarında en çok karşılaşılan sağlık kurallarına uyma hususudur. İstanbul Eyüp dövmecinin en çok hassasiyet gösterdiği konulardan biridir. Dövme modelinizi seçtikten sonra farklı başlıklar kullanılarak modeliniz hijyen kurallarına uygun yapılacaktır.  Eyüp en iyi dövmeci olması sebebiyle çok tercih ediliyor.

eyup-dovme-salon

Sizlerin sorularına daha sağlıklı bilgiler vermek amacıyla randevular veriyoruz ve daha sonrasında sizlerle sorularınızı cevaplanacak. Dövme modelleri bakımından özel tasarımlar bulunmaktadır. Sizin çizimleriniz de olabilir model olarak. Getirdiğiniz modellerin sizlere uygun mu ve yaptıracağınız bölgede nasıl duracak profesyonel olan dövme sanatçısı tarafından sizlere aktarılacak.

Eyüp Dövme Yapan Yerler

eyup-dovme-yapan-yerler

Eyüp en yakın dövmeci salonlarının sizlere sıralayalım.

  • Akşemsettin
  • Güzeltepe
  • Göktürk
  • Mithatpaşa
  • Nişanca
  • Yeşilpınar

Eyüp dövme yapan yerlerden hangisi size yakın ise karar verirken kafanıza takılan sorulara çözüm bulabilmek için sizleri bekliyoruz.

Eyüp Dövme Fiyatları

eyup-dovme-fiyatlari

Eyüp dövme fiyatlarının değişme oranı her konuya göre değişmektedir. Seçtiğiniz model ve yaptıracağınız renkler bakımından fiyat da farklılık gösterecektir. Model de kullanacağınız başlıklar ve modelin yapılacağı bölge de fiyat belirlemede ön plana çıkan konulardan bir tanesidir. Eyüp dövme fiyatları diğer dövme fiyatlarına göre daha uygundur. Dövme fiyatları yapan kişiye göre de değişiklik gösterebilir. Dövme sanatçılarıyla görüşmeniz gerekecektir.

EYÜP DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

eyup-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci