Florya Dövmeci

Florya Dövmeci

Dövme yapmaya karar verdikten sonra yaptırmak için dövme yapan yerleri araştırmaya başlarsınız. Florya dövmeci salonu olarak diğer dövme stüdyolarından çok farklı hizmet vermekteyiz. Dövme modelleri çeşitleri bakımından ön plana çıkan ve tercih edilen dövmecilerdeniz. İstanbul Florya dövmeci salonunun en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi sağlığa uygunluk konusudur. Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra tereddütte kaldığınız bir konudur ve bizler Florya dövmeci olarak hassasiyet göstermekteyiz.

florya-tattoo-studio

Dövmeleriniz profesyonel olan kişiler tarafından yapılacak ve sizinle yakından ilgileneceklerdir. Dövme model seçiminde çok dikkatli olmanız gerekecek çünkü yaptırdığınız küçük bir dövme olsa bile hayatınız boyunca vücudunuzda taşımak zorunda kalacaksınız. Diğer bir husus ise sildirme imkanınız var fakat çok meşakkatli bir süreçten geçmeniz gerekecek. Avrupa Yakası Florya en iyi dövmeci bilinen ve her dövme yaptırmaya karar veren kişiler tarafından tercih edilen bir dövme salonudur.

florya-dovme-salon

Dövme modelinize karar verdikten sonra dövme sanatçılarımız tarafından sizlere uygun bilgiler verilir ve dövme sonrasında sizleri bekleyen sorunlardan sizleri haberdar ederek dövme sildirme meşakkatli yoldan sizi kurtaracaktır. Profesyonel olan dövme sanatçılarımız sizlerle randevu vererek iletişime geçeceklerdir. Dövme yaptırdıktan sonra dövme sanatçısı Timuçin Değirmenci tarafından sizlere önerilen kremleri kullanırsanız istediğiniz modeli acı çekmeden elde edeceksiniz.

Florya Dövme Yapan Yerler

florya-dovme-yapan-yerler

  • Basınköy
  • Şenlikköy

Florya en yakın dövmeci olarak bu yerleri sıralayabiliriz. Florya dövme yapan yerleri tercih ettikten sonra pişman olmayacağınız sonuçlar alacağınıza garanti vermekteyiz. Tekrar dövme yaptırmak istediğiniz zaman hiç düşünmeden tekrar bizleri tercih edeceksiniz.

Florya Dövme Fiyatları

florya-dovme-fiyatlari

Florya dövme fiyatları olarak tercih ettiğiniz yere ve yapan kişilere göre değişmektedir. Özellikle dövmenin modeli çok önemlidir. Seçtiğiniz dövme eğer özel tasarımsa dolayısıyla fiyatı da artacaktır. Fiyatı değiştiren diğer husus ise dövme sanatçılarıdır. Profesyonel olan kişilerin fiyatı kişiden kişiye göre değişmektedir. Yaptıracağınız dövme çok ağır model değilse fiyatı da uygun olacaktır. Florya dövme fiyatları diğer dövme yapan yerlere göre daha uygundur. Yaptıracağınız bölgede fiyat belirlemede çok önemlidir. Fiyat belirlemede sıkıntı yaşıyorsanız dövme sanatçısı olan profesyonel kişilerle iletişime geçmeniz sizler için daha uygun olacaktır.

FLORYA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

florya-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci