usta-dovmeci-fiyatlari

Usta Dövmeci Fiyatları

Binlerce yıllık geçmişi ile dövme insanlığın en büyük tutkularından biri. Gerek estetik açıdan mükemmel olmasıyla gerekse herkes için taşıdığı derin anlamlarla dövmenin bu denli çok sevilmesi aslında pek de şaşırtıcı bir durum değil. Ancak dövme yaptırmak anlık bir heves olarak algılanmamalı ve herkese de dövme yaptırmamalı çünkü anlık heveslerle, üzerinde düşünmeden ve özellikle de işinin uzmanı olmayan kişilere yaptırılan dövmeler gerçek bir hayal kırıklığı olabiliyor üstelik kimi insanlar bu hayal kırıklıklarını bir ömür boyu Üzerlerinde taşımak zorunda kalıyor. İşte tam da bu nedenle eğer dövme yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka usta dövme sanatçısı bulmanız gerekiyor.

Herkes iyi dövme yapamaz

herkes iyi dövme yapamaz

Öncelikle şunun altını çizmek gerekiyor dövme bir meslek olmanın ötesinde bir sanat dolayısıyla herkesin dövme yapması, dövmeci olabilmesi imkansız. Dövme sanatçısı olabilmek için eğitim ve bilginin yanı sıra yetenek de gerekiyor ve bu nedenle de herkes dövme sanatçısı olamıyor. Yani dövmecilik sanılandan çok daha zor ve özel bir meslek.

Ustalık dövme fiyatları konusunda önemli bir kriter

Ustalık dövme fiyatları konusunda önemli bir kriter

Dövme yaptırırken iyi bir dövme sanatçısı ile çalışmak ilk koşul ve usta dövmeci fiyatları da tabi ki farklı. Ustalık dövme fiyatları konusunda en önemli kriterlerden biri ve hangi dövme tarzında olursa olsun iyi, başarılı ve ömür boyu keyifle taşınacak bir dövmeye sahip olmak için belirli bir meblağı gözden çıkartmak gerekiyor.

Ucuz dövmenin başarılı olma olasılığı yok

Ucuz dövmenin başarılı olma olasılığı yok

Dövme bir zorunluluk değil keyif ve bu keyfi hakkını vererek yaşamak için para konusunda çok fazla sıkıntı yapmamak önemli. Şunu söylemeliyiz; kaliteli malzeme kullanılarak iyi bir dövme sanatçısı tarafından yapılan bir dövmenin ucuz olma olasılığı bulunmuyor, aynı şekilde ucuz bir dövmenin de kaliteli malzemelerle iyi bir dövmeci tarafından yapılması imkansız. Yani ucuz dövmelerin başarılı ve sağlıklı olma şansı yok.

Her dövmecinin fiyat politikası farklı

Her dövmecinin fiyat politikası farklı

Yine de usta dövme fiyatları konusunda kesin rakamlardan söz etmek mümkün değil zira her dövmecinin fiyat politikası farklı. Dolayısıyla bu konuda en sağlıklı bilgiyi almak için yapmanız gereken yaptırmayı düşündüğünüz desen ile birlikte usta bir dövmeciye gidip fiyat almak.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

usta dövmeci fiyatları iletişim
Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımızı

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci