Bağcılar Dövmeci

Bağcılar Dövmeci

Bağcılarda yaşıyorsanız veya Bağcılara yakınsanız size çok güzel haberlerimiz var. Tarzınıza tatlı dokunuşlar yapmak istiyorsanız Bağcılar dövme sanatçıları size yardımcı olabilir. Giyimle veya aksesuarla ne kadar tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz ki? Daha çok renkte kıyafet ve daha çok bileklik satın almak sizi trend olacağınız bir tarz sahibi yapmaz. Ancak kaliteli ve geçekçi tasarımlar sizin tarzınızda büyük değişimlere yol açabilir.  İstanbul Bağcılar dövmeci Tattoo Art. Timuçin çizimleriyle oldukça ön plana çıkıyor.

bagcilar-dovme-model-istanbul

Bağcılar dövmeci çizimlerinde net olarak çizimin tavrını ve anlamını anlayabilirsiniz. Kafanızdan nasıl bir dövme sorusunu geçirdikten sonra yapmanız gereken tek şey kendinizi İstanbul Bağcıların usta sanatçılarına bırakmak. Birçok insanın Bağcılar dövmecilerini tercih etmesinin altında elbette güçlü nedenler var. Bir dövme salonunda standart olarak sağlık anlamında bulunması gereken her materyali bulunduruyor Bağcılar dövmecileri. Anlayacağınız çalışma prensiplerinde kesinlikle İki kuruş daha fazla kazanayım ama müşterinin canı cehenneme ifadesi yok. Müşterinin sağlığı ve konforu onlar için en önde geliyor.

Bağcılar Dövme Yapan Yerler

Bağcılar Dövme Yapan Yerler

İstanbul Avrupa Yakası Dövmeci Tattoo Timuçin Profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Bağcılar bilindiği üzere oldukça ünlü bir mesken. Bağcıların bazı kesimlerinde bulacağınız bu sanatçılar semt sakinleri tarafından tanınmaktadır. Genelde yoğun olan dövme stüdyosuna istediğiniz bir günü belirterek randevu ile ulaşabilir ve görüşme talep edebilirsiniz.

  • Fevziçakmak
  • Yüzyıl
  • Güneştepe
  • Mahmutbey
  • Sancaktepe
  • Çınar Mahallesi

Semtlerine giderek Bağcıların maharetli dövme ustalarına ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Dövme Fiyatları

Bağcılar Dövme Fiyatları

Dövme yaptırmak kadar önemli olan elbet bir şey daha var dövme yaptırmanın karşılığında vereceğiniz ücret. Dövme fiyatları konusunda korkmanıza gerek yok. Ortalama düzeylerde yaptıracağınız dövmeler için sizden fahiş fiyatlar söylenmeyecektir. İstediğiniz dövmedeki temel özellikler Bağcılar dövme fiyatlarını hat safhada etkiler. İstenilen dövmede kullanılacak boyanın çeşidi ve renk yoğunluğuna bağlı renk seçenekleri gibi farklı etkenler fiyatta artışa yol açabilir. Uygulanacak bölgenin hassasiyetini gidermek amacıyla uygulanan diğer kısmen tıbbi nitelikte ki malzemelerde size sunulacak fiyat üzerinde büyük etkiye sahip olabilir. Ancak ortalamalarda seyreden bir dövme yaptıracaksanız fiyat konusunda endişeniz olmasın. Bağcılar dövme sanatçıları bu konuda size büyük ölçüde yardımcı olacaklardır. Eğer dövme yaptırmanız gerekiyorsa hemen bizi arayabilirsiniz.

BAĞCILAR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Bağcılar Dövmeci İletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci