Ameliyat izi kapatma

Ameliyat İzi Kapatma

Ameliyat izi kapatma konusunda uzman bir dövmeci olan Tattoo Art. Timuçin bu konuda 16 yıllık tecrübesi ile bu soruna çözüm oluyor. Çoğu insan hayatı boyunca birçok sağlık problemi yaşıyor, çeşitli kazalar geçiriyor ve bunlar neticesinde ameliyat olmak durumunda kalıyor. Ameliyatların olumsuz yönlerinden biri olan ameliyat izleri tabi ki taşıyan insanların pek de hoşuna gitmiyor ve tıbbi yollarla ortadan kaldırılamayan ameliyat izlerini kapatmak için dövme yaptırmak en makul yöntemlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Vücudun farklı bölgelerindeki ameliyat izlerinin üzerini dövme kapatma yöntemi ameliyat izlerinin oluşturduğu hoş olmayan görüntüden kurtulup estetik bir görünüme kavuşmak anlamına geliyor ki işte tam da bu yüzden dünyada binlerce kişi can sıkıcı yara izlerini dövmeler ile kapattırmayı tercih ediyor.

Ameliyat izi kapatmak ustalık gerektiriyor

Ameliyat izi kapatmak ustalık gerektiriyor

Söz konusu dövme ile ameliyat izi kapatma olduğunda dövme sanatçısının ustalığı ön plana çıkıyor. Ameliyat izleri uzman hekimler tarafından oluşturulan kesikler olduğu için faça izi, yanık izi gibi diğer birçok yaraya kıyasla çok daha düzgün olsalar da yine de bu izleri tam anlamı ile kapatabilmek ve estetik bir görünüm sağlamak kesinlikle ustalık gerektiriyor. Bu ustalık öncelikle desen seçiminde ortaya çıkıyor; ameliyat izi kapatmak için desen seçerken yaranın bulunduğu bölge, yaranın eni, boyu, yönü gibi unsurları dikkate almak büyük önem taşıyor. Yani aslında ameliyat izi kapatacak dövmeyi seçmek bile başlı başına bilgi gerektiren oldukça karışık bir iş. Bu nedenle desen seçiminde dövme sanatçısının önerilerine uymak en iyi sonucu alabilmek için oldukça önemli.

Dövme ile ameliyat izi kapatma fiyatları

Dövme ile ameliyat izi kapatma fiyatları

Ameliyat izleri bilindiği gibi vücudun hemen her noktasında ve farklı büyüklüklerde olabiliyor. Dövmenin fiyatıysa izin, yapılacak dövmenin boyutuna, bulunduğu bölgeye, kaç renk olacağı gibi birçok farklı kritere bağlı olarak belirleniyor. Burada şu uyarıyı yapmakta fayda var; ameliyat izini kapatabilmek için iyi bir dövmeci olmak şart, dolayısıyla iyi bir dövmeci ile hele de ameliyat izi kapatma gibi komplike bir dövme için çalışmak elbette diğer dövmelere kıyasla biraz daha masraflı oluyor. Ancak kusursuz bir sonuç almak ve sadece ameliyat izini kapattırmak değil ömür boyu vücutta büyük bir keyifle taşınacak güzellikle bir dövme yaptırmak için bunun karşılığını da gözden çıkartmak gerekiyor doğal olarak.

Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci