Kasımpaşa Dövmeci

Kasımpaşa Dövmeci

Dünya’nın en eski sanatlarından biri olarak karşımıza çıkan dövme sanatı, günümüzde de pek çok insanın tercih etmekte olduğu aksesuarlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul Kasımpaşa dövmeci Tattoo Art. Timuçin en çok tercih edilen dövmeciler arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise Kasımpaşa dövme salonu olarak uygun fiyat aralıklarında kaliteli hizmet sunuyor olmamız.

kasimpasa-dovme-salon

Kasımpaşa dövmeci aramaktaysanız Kasımpaşa en iyi dövmecisi Timuçin’e uğramanızı tavsiye ederiz. Tattoo Art. Timuçin geniş, tecrübeli ve çalışkan personel kadrosu, hijyenik ortamı sayesinde oldukça kaliteli işler çıkarmaktadır. Dövme yaptırmadan önce dövmeci seçimimizi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Dövmeci seçiminde dikkat edilecek ilk husus dövmecinizin hijyenik ortamlarda çalışıyor olmasıdır. Bulaşıcı hastalıklara maruz kalmamak için hijyenik ortamda çalışan bir dövmeciyi tercih etmek son derece önemlidir. Bir diğer husus ise tecrübeli bir dövmeci ile çalışmaktır.

Kasımpaşa Dövme Yapan Yerler

kasimpasa-dovme-yapan-yerler

Avrupa Yakası bölgesinde Kasımpaşa dövme yapan yerler denildiğinde akla gelen ilk nokta Tattoo Art. Timuçindir. Kaliteli ve titiz çalışma anlayışı ile memnuniyet duyacağınız dövme salonları arasında yer almaktadır. Kasımpaşa en yakın dövmecileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tarlabaşı
  • Evliya Çelebi
  • İstiklal Caddesi
  • Piripaşa

Kasımpaşa Dövme Fiyatları

kasimpasa-dovme-fiyatlari

Kasımpaşa dövme fiyatlarının belirlenmesinde kıstas alınan belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yaptırmak istediğiniz dövmenin işçiliğidir. İşçilik arttıkça, dövme yapımı için gerekli seans sayısı arttıkça fiyatta bu oranda artmaktadır. İkinci bir husus ise yaptırmak istenilen dövme büyüklüğüdür. Dövme boyutu ile doğru orantılı olacak şekilde fiyatta artmaktadır. Üçüncü husus ise dövme yaptırılmak istenilen semtin pahalılık oranıdır. İstanbul’un farklı semtlerinde yer almakta olan dövmecilerden aynı dövme modeli için fiyat aldığınızdan çok uçuk farklılıklar olduğunu gözlemlersiniz.

kasimpasa-tattoo-studio

Bu hususun temel sebebi dövmecilere olan rağbet ve semtin pahalılık gücüdür. Kasımpaşa dövme fiyatları İstanbul’un pek çok noktasına göre oldukça uygun aralıklardadır. Kasımpaşa dövmecilerinden dövme sanatçısı Tattoo Art. Timuçin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanan çalışmaların tamamı kendisine ve çalışanlarına aittir ve tamamı özgün çalışmalardır. Hayalinizdeki dövmeye son derece cazip fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

KASIMPAŞA DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

kasimpasa-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci