Doğum Lekesi Kapatma

Doğum Lekesi Kapatma

Doğum lekesi kapatma dövme ile tercih edilen yöntemlerden başlıca olanlarıdır. Doğum lekeleri çok yaygın cilt sorunlarıdır. Aslında bu lekeler için sorun demek de pek doğru değil zira genellikle estetik olarak rahatsızlık vermenin dışında herhangi bir sağlık sorununa neden olmazlar. Ancak çoğu kişi için estetik olarak hoş olmayan bir görüntüye yol açmaları yeterli bir sorundur ve bu nedenle doğum lekelerinden kurtulmak isterler. Doğum lekelerinden zararsız ve keyifli biçimde kurtulmanın yoluysa tabi ki dövme ile kapattırmaktan geçiyor. Vücudun farklı bölgelerindeki doğum lekelerinden farklı tarzlardaki dövmelerle kurtulup üstelik bununla da kalmayıp harika bir dövmeye sahip olmanın da tadını çıkartmak mümkün.

Doğum lekesi kapatmada hangi dövme deseni seçilmeli

Doğum lekeleri farklı bölgelerde, farklı büyüklüklerde ve renklerde olabiliyor. Bu lekeleri kapatmak için doğru deseni seçmek de işin en önemli sırrı desek pek de hata olmaz. Doğru deseni seçebilmek içinse dövmeci den yardım almak en makul yol. Dövme sanatçısı doğum lekesinin yerine, büyüklüğüne rengine bağlı olarak en doğru deseni seçme konusunda profesyonel kararı verebilecek tek kişi.

Tüm kapatma dövmeler diğerlerinden daha farklı fiyatlı

Tüm dövme kapatma işlemleri sağlıklı ve normal deriye yapılanlardan daha yüksek fiyatlı. Kapatma yapmak çok daha zor ve uğraş gerektiren bir iş. Ayrıca ustalık da gerektiriyor ki bu üç unsur bir araya geldiğinde kaçınılmaz şekilde dövmenin fiyatını etkiliyor. Ayrıca lekenin yani dövmenin büyüklüğü de doğum lekesi kapatma uygulamasının fiyatının belirlenmesinde önemli rol oynuyor tabi ki.

Dövmeciyi iyi seçmek gerekli

Dövme yaptırmak hayat boyunca vücutta taşınacak bir süse sahip olmak anlamına geliyor. Bunun için iyi bir dövmeci bulmak çok önemli. Ancak söz konusu hele de doğum lekesi kapatma gibi büyük ustalık, yetenek ve deneyim gerektiren bir dövme yaptırmak olduğunda dövmeci seçimi daha da büyük önem taşıyor. Dolayısıyla doğum lekemden kurtulayım, estetik açıdan rahatsızlık veren leke yerine muhteşem bir dövmeye sahip olayım derken yanlış seçim sonucunda hiç istenmeyen sonuçlarla da karşılaşabilmek mümkün. Bu yüzden tavsiyemiz dövme yaptırmadan önce en doğru dövme sanatçısını bulmak için yeterli araştırmayı yapmanız.

Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci