Faça İzi Kapatma

Faça İzi Kapatma

Faça İzi Kapatma sadece bu konuda uzmanlaşmış dövme sanatçılarının yapabileceği bir işlemdir. Tattoo Art. Timuçin faça izlerini kapatarak deride güzel bir dövme görünümü kazandırmaktadır. Her ne kadar hoş bir deneyim olmasa da dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda insanda faça yani kendini yaralama sonucu ortaya çıkan yara izleri var. Özellikle gençlik döneminde girilen bunalımlar neticesinde açılan bu yaraların izleri ileriki yıllarda insanın üzerine adeta bir kâbus gibi çökebiliyor. Faça izlerinden genellikle tıbbi yöntemler kullanarak tam anlamı ile kurtulabilmek mümkün olmuyor, ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın izler tamamen ortadan kaldırılamıyor. Dövme ile faça kapatma da tam burada devreye giriyor ve kötü anıları anımsatan bu faça izlerini ortadan kaldırmak yerine üstlerini kapatarak harika bir görünüme kavuşmayı sağlıyor.

Façalar Genellikle Kollarda Bulunuyor

Façalar vücudun farklı bölgelerinde bulunmakla birlikte genellikle kollarda yoğunlaşıyor. Alt kol, üst kol ve bilek kısmındaki façaları kapatmak için façanın şekline uygun deseni seçmek büyük önem taşıyor. Ayrıca bacaklarda bulunan façaları da dövme ile kapatılabiliyor. Kısacası vücudun her bölgesindeki faça olarak adlandırılan yara izleri usta dövme sanatçılarının özenli tasarımları ve çalışmaları ile kapatılarak vücut eskisinden bile çekici bir görünüme kavuşturuluyor

Doğru Deseni ve Doğru Dövmeciyi Seçmek Çok Önemli

Tüm dövmelerde desen ve dövmeci seçimi büyük önem taşısa da söz konusu Faça İzi Kapatma olduğunda hem desen hem de dövmeci seçiminde çok daha özenli olmak gerekiyor. Öncelikle façanın bulunduğu yere, şekline ve büyüklüğüne uygun bir desen seçmek gerekiyor ki bu konuda yapılabilecek en makul şey doğru desene dövmeci ile birlikte karar vermek.

Dövme İle Faça Kapatma Fiyatları

Dövme ile faça izi kapatma yazımızın başında da söylediğimiz gibi sağlıklı bir cilde dövme yapmaktan çok daha zor bir iş. Dolayısıyla fiyatı da diğer dövmelerle kıyaslandığında daha yüksek. Ayrıca faça kapatma dövme fiyatları konusunda dövmenin büyüklüğü, kaç renk olacağı, desenin detaylı olup olmadığı gibi birçok etken de rol oynuyor, bu nedenle herhangi bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değil. Bu konuda en doğru bilgiyi almak için dövme kapatma uygulamasını yapacak olan dövme sanatçısı Tattoo Art. Timuçin ile görüşmek ve bilgi almak gerekiyor.

Whatsapp ve Mobil Telefon Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci