Amatör Dövme Düzeltme

Amatör Dövme Düzeltme

Amatör dövme düzeltme çalışması genellikle amatör yapılan dövmenin durumuna bağlı olarak değişmekte. Yanlış atılmış çizgiler, solmuş renkler veya tahrip edilmiş doku; Tüm bunları düzelmek dövme sanatçısının yeteneği ve tecrübesine göre değişebilmekte.

Tattoo Art. Timuçin bu konuda yaptığı çalışmaları referans olarak gösterebilecek yeteneğe sahip  bir dövme sanatçısıdır. Dövme düzeltme konusunda bir çok çalışması bulunan ve işini ciddiyetle yapan biri olarak amatör dövme düzeltme konusunda bir çok kişiye yardımcı olmuş ve iyi sonuçlar almıştır.

Amatör Dövme Nasıl Düzeltilir?

Amatör dövme nasıl düzeltilir sorusunu sorduğumuzda öncelikle şunu bilmemiz gerekir neden amatör dövme yaptırırız. Amatör dövme yaptırmanın birinci sebebi  ucuz olmasıdır. Dövmeyi ticaret olarak görmek bu mesleğe yapılan en büyük saygısızlıktır. Söz konusu insan vicudu olduğunda ve bu resim sanatıyla buluştuğunda ortaya bir kültür ve sanat çıkar dolayısıyla dövmeyi bir ticari faaliyet değil sanat olarak görmek gerekir.

Amatör dövme yaptırmamızdaki ikinci sebep ise yeterince araştırma yapmamak. Araştırma yapmadan yapılan dövmelerin çoğu hayal kırıklığı ile sonuçlanmaktadır. Dövme yaptırmadan önce mutlaka dövme sanatçısının çalışmaları incelenmelidir.

DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

Amatör Dövme Düzeltme iletişim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci