Maslak Dövmeci

Maslak Dövmeci

Maslak Dövmeci salonumuzda tüm çalışmalarımız profesyonel dövme sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır. Özellikle sterilizasyon ve hijyen konusunda hassas olan stüdyomuzda her dövme işleminden sonra sterilizasyon işlemi yapılır. Dövme yüzyıllardır insanoğlunun kullanmakta olduğu vücut aksesuarlarından birisidir. Dövmenin bu denli çok seviliyor olmasının sebebi uzun ömürlü olmasıdır. İlk kullanılmaya başlayan dövmeler ömür boyu vücuttan çıkmayacak niteliktedir. Günümüzde ise geçici dövmelerde yaptırmak mümkündür. İster geçici İster kalıcı dövme olsun dövmedeki temel prensip iğneler yardımı ile cilt altına boyaların enjekte edilmesi ve bir şeklin ortaya çıkarılmasıdır.

maslak-tattoo-studio

İstanbul Maslak dövmeci  ise oluşturmuş oldukları hijyenik ortam sebebi ile geniş bir müşteri çevresine ulaşmış durumdadır. Maslak dövmeci Tattoo Art. Timuçin uygun fiyatları, kaliteli ve tecrübeli personelleri, sunmuş olduğu hijyenik ortamı sebebi ile yalnızca İstanbul değil dünyanın dört bir yanından insanlara hizmet vermektedir. Dövmede hijyen son derece önemlidir. Hem dövme yaptırırken hemde yaptırdıktan sonraki zaman diliminde dövme yapılacak bölgenin hijyenine özen göstermek gerekmektedir.

maslak-dovme-salon

Aksi durumda dövme yaptırırken sağlığınızdan olabilirsiniz. Dövme işlemi sırasında vücuda bir takım işlemler uygulanır ve deri altına bitkisel boya enjekte edilir. Bu işlem bulaşıcı hastalıkların insandan insana geçişi için oldukça elverişlidir. Özellikle kan yolu ile bulaşan hastalıklara maruz kalmamak için hijyen kurallarına dikkat eden kişiye özel ekipmanlar kullanan dövmecileri tercih etmek son derece önemlidir. Maslak en iyi dövmeci olarak Tattoo Art. Timuçin’in gösterilmesinin en temel sebebi budur. Maslak dövme salonlarının pek çoğunun aksine tamamen profesyonel personeller ile hizmet vermekte, hijyen kurallarına son derece önem vermekteyiz.

Maslak Dövme Yapan Yerler

maslak-dovme-yapan-yerler

Maslak dövme yapan yerleri aramaktaysanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Avrupa Yakası Maslak en yakın Dövmeci şu şekilde listelememiz mümkündür:

  • Ayazağa
  • Şişhane
  • Hacıosman

Maslak Dövme Fiyatları

maslak-dovme-fiyatlari

Maslak dövme fiyatları İstanbul’daki en uygun fiyatlar olmasa da alınan hizmete oranla oldukça uygun aralıklarda olduğu söylenebilir. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde bir takım dikkate alınan hususlar bulunmaktadır. Bunların başında da dövme büyüklüğü gelmektedir. Dövme fiyatının etkileyen bir diğer husus seçilecek modeldir. 3 boyutlu bir model seçmeniz yahut yalnızca size olacak tasarım bir dövme modeli istemeniz durumunda fiyatlar bir miktar daha artacaktır. Tattoo Art. Timuçin kalite olarak adlandırılır. Randevu için bize web sayfamız üzerindeki iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

MASLAK DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

maslak-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci