Karaköy Dövmeci

Karaköy Dövmeci

Karaköy dövmeci profesyonel dövme sanatçıları ve lisanslı ekipmanları ile İstanbul da hizmet veren yüksek standartlara sahip dövme salonudur. Dövme insanoğlunun uzun yıllardır en çok sevdiği aksesuarlardan birisidir. Tarih boyunca ırkları ve belli grupları birbirinden ayırmak için kullanılmış olan dövme sanatının günümüzdeki en temel kullanım noktası çizim sanatının beden ile bütünleşmesidir. Dövme yaptırmak son derece kolay bir işlem olarak görülse de ciddiye alınması gereken bir işlemdir.

karakoy-tattoo-studio

Dövme yaptırırken uymanız gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ise dövmeci seçimi gelmektedir. İdeal bir dövmeci den hijyen kurallarına eksiksiz bir şekilde uyulması, tek kullanımlık başlıklar ile dövme işleminin gerçekleştirilmesi ve oluşabilecek enfeksiyonlara karşı kişiye bilgi verilmesi beklenmektedir. Karaköy dövme salonları dövme sanatı konusunda oldukça kaliteli hizmet sunduklarını söylemek yanlış olmaz. Karaköy dövmeci Tattoo Art. Timuçin oldukça profesyonel hizmet sunan dövmeci olarak faaliyet göstermektedir.

karakoy-dovme-calismalarimiz

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz üzere İstanbul Karaköy bölgesinde dövme salon seçimi yaparken en çok önem vermemiz gereken şey hijyen kuralarına uyulup uyulmadığıdır. Dövme işlemi sırasında kullanılan ekipmanların hijyenine dikkat edilmediği takdirde kan yoluyla bulaşabilecek hastalıklara maruz kalma ihtimaliniz bulunmaktadır.

karakoy-dovme-salonu

Dövme sonuçtan memnun kalabilmeniz için dikkat etmeniz gereken ikinci bir husus ise Dövme model seçimidir. Dövme yaptıracağınız bölgenizin ve dövme modelinizin seçimine dövmeciniz ile karar vermenizi önermekteyiz. Uzman bir gözle yapılacak işlemin yorumlanması her zaman için sizi daha iyi sonuçlara taşıyacaktır.

Karaköy Dövme Yapan Yerler

karakoy-dovme-yapan-yerler

İstanbul Karaköy dövme salonları arasında yer almakta olan Tattoo Art. Timuçin size hayalini kurduğunuz dövmeyi vaat etmektedir. Karaköy en iyi dövmeci olarak gösterilen Timuçin Değirmenci deneyimli personelleri ve sağlığa uygunluk kurallarına göstermiş olduğu titizliği ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Karaköy dövme salonlarının her geçen gün sayısı artmaktadır. Avrupa Yakasında bulunan Karaköy dövme yapan yerleri sizler için araştırdık. İşte Karaköy en yakın dövmeci:

  • Tophane
  • Kabataş
  • Sirkeci

Karaköy Dövme Fiyatları

karakoy-dovme-fiyatlari

Karaköy Dövme fiyatlarını belirlerken dövme sanatçılarının dikkate aldıkları bir kaç husus bulunmaktadır. Bunlardan birincisi dövme büyüklüğüdür. Dövme büyüdükçe dövme fiyatlarında bir nebze artış görülmektedir. İkinci husus ise dövmenin tamamlanabileceği seans sayısıdır, seans sayısı dövme modelinin zorluğuna göre belirlenmektedir.

karakoy-dovme-salon

Seans sayısı fazla olan model seçimlerinizde dövme fiyatlarında artış görülecektir. Karaköy dövme fiyatları en uygun olduğu dövmeci olan Tattoo Art. Timuçin web sitesini ziyaret ederek dövme yapımı ve fiyatlandırma konusunda çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

KARAKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

karakoy-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci