Şişli Dövmeci

Şişli Dövmeci

Şişli dövmeci Tattoo Art. Timuçin İstanbul’da kişiye özel dövme tasarımları ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Dövme sanatı geçmişten günümüze popülerliğini koruyarak devam eden sanat dallarından birisidir. Temelinde insan vücuduna çeşitli cisimler ile şekillerin çizilmesi yatan bu sanat teknolojinin gelişmesi ile birlikte yenilenme göstermiştir.

sisli-tattoo-studio

Şişli dövme salonlarında kullanmakta olan üstün teknolojili ekipmanlar sayesinde hızlı ve acısız bir şekilde dövme sahibi olabilirsiniz. Şişli dövmecileri İstanbul’un en çok tercih edilen dövmecilerindendir. Bu durumun temel sebebi İstanbul Şişli dövmeci Timuçin hijyen kurallarına vermiş olduğu önem gelmektedir. Dövmeciler de tek kullanımlık ve kişiye özel ekipmanlar ve dövme başlıkları tercih edilmektedir. Böylece dövme yaptırırken bulaşabilecek hastalıklarında önüne geçilmiş olacaktır. Şişli en iyi dövmecisi olarak nitelendirilmekte olan Tattoo Art. Timuçin ile hayalini kurmakta olduğunuz dövmeye bir adım daha yakınsınız demektir.

sisli-dovme-calismalari

Kullanmakta olduğumuz özgün dövme teknikleri ile dövmelerinizi en kısa sürede acısız bir şekilde yapmaktayız. Hijyen bizim için her konudan daha önemlidir, oluşturmuş olduğumuz steril ortam sayesinde hastalık riskini sıfıra indirmekteyiz. Dövme işlemlerimiz sırasında kullandığımız malzemelerin tamamı insan vücudu ile uyumlu olup alerji yapmaz. Kullanılan ekipmanlar cerrahi çelikten üretilmiş olup kişiye özel başlıklar ile dövmeleriniz yapılacaktır. Kalıcı dövmenin yanı sıra geçici dövmede yapmaktayız. Özgün tasarıma sahip dövme seçeneklerimiz ile sizleri beklemekteyiz.

Şişli Dövme Yapan Yerler

sisli-dovme-yapan-yerler

Şişli dövme yapan yerlerin sayısı git gide artıyor. Peki Şişlide en iyi dövmeciyi nasıl bulabiliriz. Dövme salonlarında ilk dikkat edilecek husus elbette hijyen olacaktır. İkinci husus ise kullanılan ekipman kalitesi, son olarak da bulunduğumuz bölgeye yakınlığı gelmektedir. Şişli en yakın dövme salonlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Osmanbey
  • Elmadağ
  • Harbiye

Şişli Dövme Fiyatları

sisli-dovme-fiyatlari

İstanbul’un her noktasında dövme yapan salonlar ile karşılaşmak mümkün durumda. Hatta günümüzde güzellik merkezlerinde dahi dövme yapılıyor. Hizmet alınabilecek bu kadar fazla alan olunca Şişli dövme fiyatlarınında oldukça uygun olduğunu söylemek çok da doğru olacaktır.

sisli-dovme-salon

Dövme fiyatlarını belirlerken bir takım hususlar baz alınmaktadır. Bu hususların başında ise dövme yapılacak semtin pahalılık düzeyi gelmektedir. Şişli Dövmecisi Tattoo art. Timuçin de uygun fiyatlara dövme yaptırmanız mümkündür. İletişim adreslerimiz üzerinden merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.

ŞİŞLİ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

sisli-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci