Mecidiyeköy Dövmeci

Mecidiyeköy Dövmeci

Mecidiyeköy dövmeci salonumuz kendi tarzlarına hakim ve kendilerini uzman oldukları tarzlarda kanıtlamış dövme sanatçıları ile hizmet vermektedir. Dövme yüzyıllardır kullanılan vücut süsleme sanatıdır. Tarihte köleleri hürlerden ayırmak, evli kadınlar ile bekar kadınları simgelemek, belli grup yahut dine mensup insanları toplum içinde belirgin kılmak için kullanıla dövme günümüzde ise vücut aksesuarı olarak kullanılmaktadır. İstanbul’un hemen hemen her noktasında dövme salonlara rastlamak mümkündür. Mecidiyeköy dövmeci Timuçin İstanbul da bulabileceğiniz en iyi hizmetin adresidir.

mecidiyekoy-tattoo-studio

Dövme yaptırırken pek çok insan model konusunda odaklanır ve seçtikleri modelin en iyi şekilde vücutlarına işlenmesini ister. Fakat dövme yaptırırken odaklanmamız gereken en temel husus hijyenik bir ortamda dövme yaptırmaktır. Dövme yapım işlemi sırasında kan yolu ile bulaşabilecek pek çok hastalığı maruz kalabilirsiniz. Bu sebeple tek kullanımlık ekipmanlar ile çalışan dövmecileri tercih etmemiz son derece önemlidir. Dövme yaptırmadan önce dövme yaptıracağımız bölgeyi doğrudan güneş ışığından korumak gerekmektedir.

mecidiyekoy-dovme-salonu

Dövme yapılacak bölgenin hassasiyet kazanması dövme işlemi sırasında duyacağınız acı hissini de arttıracaktır. Dövme yaptırdıktan sonra yaklaşık olarak 1 hafta su ile temas etmemeye, 2 haftada doğrudan güneş ışınlarına çıkmamaya özen göstermek son derece önemlidir. İstanbul Mecidiyeköy dövmeci Tattoo Art. Timuçin Mecidiyeköy en iyi dövmeci olarak gösterilmesidir. Timuçin’in bu denli başarılı bulunmasının sebebi profesyonel personel kadrosu, özgün ve kaliteli çalışmaları her şeyde önemlisi de insan sağlığına vermiş olduğu önemdir.

Mecidiyeköy Dövme Yapan Yerler

mecidiyekoy-dovme-yapan-yerler

Avrupa Yakası Mecidiyeköy dövme yapan yerlerin sayısı oldukça fazladır. Mecidiyeköy en yakın dövmeciler şu şekilde sıralanabilir:

Mecidiyeköy Dövme Fiyatları

mecidiyekoy-dovme-fiyatlari

Mecidiyeköy dövme fiyatları pek çok dövmeciye oranla uygun denebilecek aralıklarda dır. Dövme fiyatları belirlenmesinde kıstas alınan bir takım hususlar bulunmaktadır. Bu hususların başında yaptırmak istediğiniz dövmenin kalıcı yahut geçici olması gelmektedir Kalıcı dövmelerde fiyatlar bir miktar daha fazla olsa da kullanım ömrünün çok daha uzun olması sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. Diğer husus ise dövme yaptıracağınız semtin gösteriş düzeyidir. Tattoo Art. Timuçin dövme çalışmalarını web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden inceleyebilirsiniz. Dövme konusunda merak ettiğiniz her soru ve randevu için web sitemiz üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

MECİDİYEKÖY DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

mecidiyekoy-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci