Bomonti Dövmeci

Bomonti Dövmeci

Müşterilerimiz için Avrupa standartlarında hizmet verebilme amacı ile dövme stüdyomuzdaki en temel prensip hijyen ve sterilizasyondur. Bu yüzden dövme yapımı sırasında kullanılmakta olan malzemeler tek kullanımlık olmaktadır. Dövmelerin yapımında kullanılan iğneler orijinal olup kapalı ve steril paketlerde bulunmaktadır. Bomonti dövmeci Tattoo Art. Timuçin ve Bomonti dövme sanatçısı kişiler işlerini büyük bir özen ile yapmakta ve müşterilerin memnuniyetlerini tam olarak sağlamaktadır.

Bomonti Dövme Yapan Yerler

Bomonti Dövme Yapan Yerler

Avrupa Yakasında bulunan Bomonti, en iyi dövmecilerin bulunduğu yerlerden bir tanesidir. Gerek hijyen gerekse de dövme modelleri konusunda tam bir profesyonellik sunmakta olan dövme sanatçıları burada yer almaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda büyük bir titizlik ile yapılan dövmeler, göze hitap etmektedir. Kişiye yapılacak ve uzun bir süre vücudunda yer alacak olan dövme konusunda kararsız olanlar için de dövme sanatçıları fikir yardımında bulunmaktadır.

bomonti-dovmeci-studyo-istanbul

Hem nasıl bir dövme yapılacağı hem de vücudunuzun dövme için en uygun yerinin neresi olduğu konusunda da yardımda bulunurlar. Dövme figürleri insanın aklına gelen her tür çeşit ve figür ile sınırsız bir boyut kazanmaktadır. Bomonti dövme yapan yerler çeşitlilik göstermektedir. Profesyonel dövme sanatçılarının bulunduğu Bomonti dövme yapan yerler olarak;

  • Fulya
  • Kaptanpaşa
  • İzzetpaşa
  • Kuştepe
  • Gülbahar

Gibi mahallelerde kolay, hijyenik ve pratik bir şekilde zevkinize uygun olan dövme isteklerinizi gerçeğe dönüştürebilme imkanına sahipsiniz.

Bomonti Dövme Fiyatları

Bomonti Dövme Fiyatları

İnsanlar beğenmiş oldukları herhangi bir dövme modelini vücutlarına yaptırmak istediklerinde dövme sanatçısı dışında fiyat konusunda da tedirginlikler yaşayabilir. Yapılacak olan dövmenin büyüklüğüne, kullanılacak olan malzemelerin kalitesine bağlı olarak dövme fiyatları değişiklik göstermektedir. Çok ucuz fiyata, hijyenik olmayan ve kalitesiz bir işçilik ile yapılan dövmeler için bir dövme sanatçısına gitmek yerine, Bomonti dövmecilerine giderek güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

bomonti-tattoo-salon

Dövme çeşitleri geçici ve kalıcı olarak iki gruba ayrılmaktadır. İki grup için de fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Herhangi bir model dışında istenen özel çizimler için de normalde istenenden daha fazla fiyat istenebilir. Sizler de uygun Bomonti dövme fiyatları ile uygun fiyatlara dövme sahibi olabilirsiniz.

BOMONTİ DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

bomonti-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci