Cihangir Dövmeci

Cihangir Dövmeci

Cihangir dövmeci Tattoo art. Timuçin İstanbul da profesyonel dövme sanatı ile ilgilenmekte ve binlerce kişiyi bu sanat ile tanıştırmakta. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı dövme yaptırma gereksinimi duyabilmektedir. Bu sebepler arasında kendi duygularını yansıtmak gibi sebepler de bulunmaktadır. Çünkü insanlar bazen konuşarak ya da yazarak kendini tam olarak ifade edemediklerini düşünmektedirler. Bu yüzden de küçük bir figür dövme yaptırarak bu ihtiyaçlarını karşıladıklarını düşünürler. Sayısız çeşit ve figürlerin yer aldığı Cihangir dövmeci Tattoo Art. Timuçin, Cihangir dövme sanatçıları ile müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve müşterilerin tam bir memnuniyetini sağlamaktadır.

Cihangir Dövme Yapan Yerler

Cihangir Dövme Yapan Yerler

Cihangir en iyi dövmeci bulunduğu bir İstanbul semti olarak karşımıza çıkmaktadır. Dövme yaptırmanın herhangi bir süresi bulunmamaktadır. Ufak bir dövme için bir saat gibi bir süre yetebilirken, daha detay içeren ya da büyük çalışmalar için birkaç seans gerekebilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Cihangir semtinde dövme yapan yerleri ve mahalleleri sıralayacak olursak;

  • Menderes
  • Pürtelaş Hasan Efendi
  • Kuzgun Kavak

cihangir-dovme-studyo

Dövmeler gözenek ve deri yapısının izin verdiği her bir yere kolayca yapılabilmektedir. İnsanların avuç içleri,  ayak altları gibi bazı bölgelerde deri yapısı sertlik göstermektedir. Bu yüzden bu ve benzeri sert derilerin olduğu yerler için dövme yapmak tam olarak elverişli değildir. Bu bölgeler dışında profesyonel bir dövmeci tarafından vücudun kalan tüm yerlerine istenen dövme figürleri yapılabilmektedir.

Cihangir Dövme Fiyatları

Cihangir Dövme Fiyatları

Kişiler dövme yaptırmak için farklı seçeneklerden herhangi birisini seçebilmektedir. Siyah beyaz dövmenin yanı sıra renkli dövmeler de yapılabilmektedir. Geçici dövmeler ve kalıcı dövmeler de tercih edilebilecek dövme tercihleri arasında yer almaktadır. Cihangir dövme fiyatları bu seçeneklere göre farklılık gösterebilir. Bunların yanında insanların dövme için seçmiş oldukları figürler, dövme için kullanılmakta olan malzemelerin kalite seviyeleri ve dövme yapacak olan dövme sanatçıları kişiler, dövme fiyatlarının artıp azalmasında önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Dövme fiyatları için profesyonel bir kişiye daha fazla ödemek, sağlıksız bir koşulda işlemlerini yapan dövmeciye daha az ödemekten daha iyidir. Dövme yapıldıktan sonra dövme sanatçısı tarafında verilen talimatlara da uyularak dövme bakımı sağlanmalıdır. Böylece dövme daha iyi korunmuş olacaktır.

CİHANGİR DÖVME STÜDYOSU İLETİŞİM

cihangir-dovmeci-iletisim

Whatsapp ve Mobil  Hattımız

About Timuçin

Profesyonel Dövme Sanatçısı Tattoo Art. Timuçin Değirmenci